Servírujeme další lahůdky z čistých festivalů

On the Road a Povaleč oslaví desáté výročí pořádnými mejdany. JamRock ohlásil zahraničního interpreta!

{col6}

Festival On the Road oslaví letos v Lázních Bohdaneč desáté narozeniny. Pohodovou kempovou atmošku podpoří z pódia miláčci publika, dokonce hned sto miláčků! Ano, po dvou letech opět dorazí kapela Sto Zvířat. Nezbytný koncert odehraje samozřejmě i kultovní domácí partička, která si říká Vypsaná fixa. A protože se jedná o první kulaté výročí fesťáku, vstupenky se netradičně začaly prodávat s velkým předstihem. Již nyní máte možnost zakoupit si dvoudenní vstupenky, o které bývá každý rok velká tahanice!

Stejné jubileum letos čeká i na festival Povaleč. Pořadatelé zatím nevypustili mezi fans ani jedno hudební jméno. Co však slíbili, je bohatý a stylově rozmanitý doprovodný program. Vedle tradičních kapel se můžete těšit na djs, divadelní představení, filmové projekce, workshopy, výstavy a dokonce i na sportovní aktivity pro ty, kteří holdují zdravému životnímu stylu za každé situace.

Organizátoři festivalu JamRock neotálejí a v posledních dnech oznámili hned několik příznivých zpráv. Tak třeba, že v Žamberku se jako na první velké open air akci představí po svém hudebním comebacku Michal Hrůza! A aby toho nebylo málo, na seznamu vystupujících přibylo jedno zahraniční jméno. Milovníci travnaté pohodičky a reggae melodií se letos dočkají polské hvězdy Habakuk. Po úspěšných koncertech na Glastonbury a Woodstocku si tahle partička přijede poprvé užít srdečné a energické atmosféry do Žamberku. Máte se rozhodně na co těšit!

{/col}

{col6}

jamrock image2015

On the Road je obvykle jedním z top festivalů na konci prázdnin

jamrock image2015

JamRock je čistým festivalem již 6 let

{/col}

{clear}