Představujeme první účastníky recyklované kytarové školy

Do minulého pátku probíhala soutěž v časopise ČD PRO VÁS, který mnohé z vás provází každý měsíc na cestách vlakem. Na tři výherce čekala odměna v podobě účasti v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy a další ceny od Samosebou.cz. Kdo ji získal?

{col6}

Čtenáři časopisu odpovídali na jednoduchou otázku, která se týkala písně s názvem Budu ti vyprávět od Michala Hrůzy. Téměř všichni soutěžící, kterých bylo tentokrát několik tisíc, tipovali správně, že je skladba titulní melodií seriálu VYPRÁVĚJ. A kdo se může radovat z výhry?

1) Dvě celofestivalové vstupenky na Rock for People Hradec Králové 2015 a dva poukazy na hodinu kytarové školy Michala Hrůzy na Rock for People, 1 kytara Cort Earth, 1 recyklovaný zpěvník Michala Hrůzy a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Renata Krejčí z Rokytnice

2) Dvě celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava 2015 a dva poukazy na hodinu kytarové školy Michala Hrůzy na Colours of Ostrava, 1 kytara Cort Earth, 1 recyklovaný zpěvník Michala Hrůzy a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Pavel Buchta z Frýdku-Místku

3) Dvě celofestivalové vstupenky na Benátskou noc 2015 a dva poukazy na hodinu kytarové školy Michala Hrůzy na Benátské noci, 1 kytara Cort Earth, 1 recyklovaný zpěvník Michala Hrůzy a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Libuše Bačková – Suchá Loz.

{/col}

{col6}

{/col}