Čisté festivaly startují už příští týden. Chcete vstupenky?

S projektem Čistý festival můžete na letních festivalech již osm let třídit odpady a získat za to odměny. Ale také vyhrát spoustu vstupenek právě na čisté festivaly! Tento týden proběhne hned několik soutěží! Udělejte si přehled, kde všude můžete získat vstupenky na festivaly, které třídí odpady.

{col6}

Už od minulého týdne můžete soutěžit o skvělé ceny přímo na hlavní stránce našeho webu cistyfestival.cz. To však není jediná soutěž o lístky na čisté festivaly a o místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy. Pokud rádi soutěžíte, pak si tento týden nenechte ujít možnost vyhrát na Evropě 2, v televizi Óčko a na portálech iDnes a Musicserver!

Patříte k těm, kteří si nedovedou představit den bez čerstvých zpráv na iDnes.cz? Pak se při brouzdání vydejte do kulturní rubriky. Od pondělka tam narazíte na článek, který se podrobně věnuje čistým festivalům a také recyklované kytarové škole Michala Hrůzy. Součástí článku je také soutěž, ve které můžete vyhrát hned sedm cen! Tou hlavní je účast na Michalově kytarové škole na Rock for People pro dvě osoby, k tomu portál Samosebou.cz přidal dvě vstupenky na tento ČISTÝ FESTIVAL ROK 2014 a kytaru Cort Earth a recyklovaný Zpěvník Hrůzy. Čistých festivalů je však spousta, a proto můžete v soutěži vyhrát vstupenky také na třídící open-airy Budišovské Letnice, Zámostí, Vysočina fest, Přeštěnice, Rock for People Europe v Plzni a také na žamberský JamRock.

O tři vstupenky na čistý festival JamRock a recyklovaný zpěvník Michala Hrůzy si můžete zahrát dnes také na Evropě 2. Stačí od devíti hodin ladit dopolední Afteparty Pavla Cejnara! Pokud jste měli v plánu hrát o vstupenky na jiné festivaly, pak si poznačte, že s Pavlem Cejnarem můžete na Evropě 2 vyhrávat vstupenky na další čisté festivaly Zámostí, Přeštěnice a Budišovské Letnice po celý týden! A v pátek pak na vás čeká hlavní cena! Dvě místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People a k tomu skvělá kytara!

Pokud raději trávíte čas u televize, zapněte si v úterý a ve středu odpoledne televizi Óčko. V odpoledním Mixxeru proběhne premiéra prvního ze šesti dílů Recyklované kytarové školy Michala Hrůzy. V té vás Michal společně s parťáky z Kapely Hrůzy Emilem a Karlem naučí hrát několik akordů a taky jednu písničku. Kromě toho můžete po oba dny vyhrávat vstupenky na pět čistých festivalů, tedy na ty akce, kde s námi můžete už osm let třídit odpady.

Jste-li hudbou a festivaly posedlí, pak k vašim oblíbeným webovým stránkám patří určitě Musicserver.cz. My si život bez zábavy a festivalů neumíme představit, proto jsme připravili jednu soutěž také na tomto skvělém hudebním portále. Celý týden zde máte možnost odpovídat na jednoduché kvízové otázky a vyhrát poslední místo v kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People, kytaru Cort Earth od Samosebou.cz a vstupenky na JamRock a Zámostí.

{/col}

{col6}

Hrajte o vstupenky a místa v recyklované škole{/col}