Přináší třídění více zábavy? Odpověď najdete v novém videu

Dva stupně nad nulou, půlnoc na horském letišti v Beskydech. Všichni medvědi šli už dávno spát, zatímco naše parta rozjíždí festivalový mejdan. Tak nějak by se dalo popsat natáčení nového videospotu, který bude propagovat festivalové třídění odpadů.

{col6}

Z našeho nového spotu doslova sálá letní teplo. Cítíte tu pohodu, když dohraje poslední kapela a vy se svou holkou nebo se svým klukem odcházíte do stanu. V ruce držíte dopité prázdné plastové láhve a těšíte se na společnou noc. A místo toho …

Jste zvědaví, jak dopadne náš zamilovaný pár v novém spotu, kterým podporujeme třídění odpadů na českých čistých festivalech? Odpověď nabízí náš slogan: TŘÍDĚNÍ ODPADŮ PŘINÁŠÍ VÍCE ZÁBAVY. Videospot, který má premiéru právě dnes ve vysílání hudební televize Óčko, si můžete pustit už nyní na našem Facebooku!

V zákulisí si herci i komparz užili spoustu zábavy. Letošní jaro je tak trochu rozmarné, a tak se natáčení rozhodně neodehrávalo v žáru horké letní noci. Noční teplota na místě natáčení padala k nule, a tak patřily k hlavní výbavě celého štábu především deky a láhve. O to větší nastal mejdan, když zazněla klapka. Všichni nahodili letní outfit, zapomněli na zimu a společně s kapelou na pódiu rozjeli velký mejdan.

Napište nám comment na Facebooku, jak se vám nový spot líbí.

{/col}

{col6}

{/col}