První letní víkend: Humprecht a Vltava

Nezní to jako skvělý plán na poslední červnový a zároveň první letní víkend? Od čtvrtku do soboty si vyjet do samého srdce našeho hlavního města na ostrovy Vltavy a mezitím si udělat zastávku v nádherném Českém ráji v Sobotce? My s Čistým festivalem to tak máme a doufáme, že se připojíš. Budeme se veselit a také společně dělat naše krásné české festivaly čistější.

Už ve čtvrtek odstartuje v dvaceti pražských klubech festival UNITED ISLANDS. V rámci KLUBOVÉ NOCI se představí celá řada populárních kapel. My jednoznačně doporučujeme klub FUTURUM na Smíchově, kde vedle tváře letošních čistých festivalů Vladimíra Cirkuse vystoupí Vladivojna La Chia, Jitka Charvátová a Hugo Toxxx. Od pátku do soboty si pak můžeš na šesti scénách na čtyřech ostrovech (Slovanský, Střelecký, Kampa a Dětský) vychutnat celkem 150 kapel z 20 zemí světa. Celý program je natolik pestrý, že si z něj nejlépe vybereš na webu UNITED ISLANDS v sekci program.

SOBOfest 2011, který se uskuteční v sobotu v Sobotce kromě skvělého hudebního mixu servíruje také originální sportovní exhibice a hvězdy TV Nova. Tento koktejl se bude podávat v neodolatelném prostředí Českého ráje přímo pod zámkem Humprecht. Publikum zaručeně roztančí multikulturní kouzelníci z United Flavour, kteří přivezou zbrusu nové album. Sekundovat jim budou talentovaní rockeři Eddie Stoilow. Letní večer v Sobotce proříznou svou jásavou hudbou Děda Mládek Illegal Band. Nové album a energii přiveze i Olga Lounová & band. Ostřílené festivalové harcovníky zastoupí i Lety mimo. Také sportovní program rozhodně nebude chudý. Představí se exhibice ve footbagu a s ní sedminásobný mistr světa, exhibice ve freestyle footballu, freestyle frisbee, BMX flatlandu, slackline, muay thai, vewdo board, discgolf, moderní tance a mnohé další. Aktivnější návštěvníci si budou moct zahrát paintball nebo zalézt si na na stěně. Nejlépe se s festivalem SOBOfest seznámíš na na www.sobofest.cz a www.facebook.com/sobofest.

unitedislands2011