24.5.2010 3 dny + 500 učinkujících = Votvírák

votvirak_image24.5.2010 3 dny + 500 učinkujících = Votvírák

Hurikán mezi českými festivaly. Nenapadá nás jiné pojmenování třetího ročníku festivalu, který pokaždé navštívilo přes 100 tisíc návštěvníků. Za 17 dní se na letišti v Milovicích 25 kilometrů od Prahy uskuteční mejdan, který chce být v Česku jednoduše největší. Festival Votvírák nepotřebuje zvučná světová jména kapel k tomu, aby se mohl honosit podobnou návštěvností, jako největší evropské openairy. V letošním ročníku se na třetím „čistém festivalu“ v řadě představí domácí a slovenská špička reprezentovaná kapelami Olympic, No Name, Čechomor, Wohnout, Support Lesbiens a řadou dalších. Celkem na třídenním hudebním dýchánku vystoupí na 500 účinkujících. Kromě hlavního hudebního proudu čeká na návštěvníky také hip-hopová scéna, Palace Cinemas kino nebo Adrenalin Camp.

Vstupné na festival Votvírák je v pravdě lidové, v předprodeji stojí lístek 150 korun, na místě pak 200. Festival se snaží vyjít vstříc návštěvníkům, kteří byli z předchozích let zvyklí na vstup zdarma. Na svém webu www.votvirak.cz nabízí řadu možností, jak získat vstupenky zadarmo.

My se na vás všechny a na vaše kelímky těšíme na stánku ZELENÝ BOD. Tradičně budeme za 25 kelímků nebo 50 papírů rozdávat piva, koly a další dárky zdarma. Překoná Votvírák kromě rekordu v návštěvnosti také oficiální český rekord v délce hada z pivních kelímků? To vše je na vás!