Votvírák slaví půlkulatiny

Jeden z největších českých multižánrových hudebních festivalů – Votvírák se uskuteční v termínu 17. – 19. června 2011 ve středočeských Milovicích na letišti Boží Dar již popáté. Podruhé bude hudební Festival Votvírák usilovat o certifikaci Čistý festival, který v loňském roce již získal za současného překonání českého rekordu.

K půlkulatinám přijde popřát a tradičně skvělému publiku se představí celá plejáda českých a slovenských kapel a interpretů, celkově se na třech festivalových pódiích vystřídá na 400 vystupujících.Mezi hlavní lákadla budou rozhodně patřit vystoupení skupin Monkey Business, Chinaski, No Name, Desmod, Wohnout, Mig 21, UDG, ale také Janek Ledecký, Miro Šmajda nebo Xindl X.

Na rockové stage budou tvrdit muziku například skupiny Arakain, Harlej, Citron, Škwor, Doga nebo Visací zámek a Debill Heads. A na tradičně skvěle obsazené hip hopové stage budou své fanoušky dlouho do noci bavit třeba Rytmus, PSH, Prago Union, Pio squad, Moja Reč nebo DJ Wich.

Hudební program je na Festivalu Votvírák vždy pestrý, své oblíbené kapely si najde téměř každý hudební fanoušek. V pátek se otevřou brány Festivalu již ve 13 hodin, v sobotu dokonce ve 12,30 hod., program na stageích pojede vždy nejméně do jedné hodiny ranní. Na hlavní program navazuje v partystanu rádia Hey speciální festivalová rockotéka, kde bude zábava pokračovat až do ranního kuropění.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, a to s obrovskou slevou ve výši 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno také letos ve zvláštní prodejně v areálu Festivalu.

Další informace o Festivalu budou uveřejňovány na www.votvirak.cz nebo na našem čistofestivalovém webu.

V minulém roce třídili na Votvíráku MANDRAGE:

votvirak2