26.5.2010 Tisková konference uvede Čistý festival

logo26.5.2010 Tisková konference uvede Čistý festival

Ve středu 2. června, tedy jeden den před prvním letošním festivalem, bude na tiskové konferenci uveden a zahájen letošní již třetí ročník projektu Čistý festival, v němž se 20 českých festivalů pod záštitou projektu autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s. rozhodlo ve svých areálech přiblížit a usnadnit třídění odpadu s mottem SPOLEČNĚ DĚLÁME FESTIVALY ČISTĚJŠÍ.

V rámci třetího ročníku projektu Čistý festival čeká na návštěvníky open-air akcí kromě dostupných kontejnerů a pytlů na tříděný odpad řada překvapení – dárky za třídění odpadu nebo pokus o překonání českého rekordu v délce hada z pivních kelímků (neoficiální rekord byl dosažen na loňských Colours of Ostrava počtem 32 900 kelímků).

Tímto si dovolujeme pozvat zástupce médií na tiskovou konferenci, kde budete moci položit otázky osobnostem, které jsou s projektem spojeny. Tiskové konference se zúčastní zástupci:

icon_yes autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s.
icon_yes festivalů Rock for People a JamRock
icon_yes realizátora projektu MamiArt

DATUM:
středa 2. června 2010 od 13 hodin

MÍSTO KONÁNÍ:
HOLIDAY INN Prague Congress Centre,
Na Pankráci 15/684, Praha 4
(metro Vyšehrad)

V rámci tiskové konference bude pro všechny zúčastněné připraven polední brunch. Pro přihlášení a více informací využijte e-mailovou adresu andel@mamiart.cz nebo telefon 721071236.

Těšíme se na viděnou!