Rozdáváme 4 vstupenky na RFP!

Včera jsme ukončili soutěž o vstupenky na Přeštěnice a Rockfest Vysmáté léto. Dnes vyhlašujeme rychlovku o 4 vstupenky (2×2) na Rock for People! Jak se dostaneš na RFP zadara?

V podstatě je to úplně jednoduché. Na Facebooku ČISTÉHO FESTIVALU dnes zveřejníme soutěžní příspěvek NA ROCK FOR PEOPLE VYTŘÍDÍM VE STANU ZELENÝ BOD ALESPOŇ 1 PLAST A 1 PAPÍR. Tentokrát nemusíš nikde psát e-maily, nikde hledat správné odpovědi. Stačí být ve vztahu I LIKE (TO SE MI LÍBÍ) s naším příspěvkem. Takže pokud ještě nejsi fanouškem Čistého festivalu na Facebooku, tak se k nám rychle přidej.

Označení TO SE MI LÍBÍ můžeš k příspěvku přidat do středečního poledne 12:00. Ze všech I LIKE vylosujeme 2 výherce, kterým se ještě ve středu přes Facebook ozveme a okamžitě zašleme 2×2 čtyřdenní vstupenky na Rock for People!

Pro úplnost ještě vyhlášujeme výherce včera ukončené soutěže: 4 vstupenky na Rockfest Vysmáté léto a Přeštěnice putují za Alicí Maříkovou a Markétou Melicharovou, další čtyři potom za Zbyškem Vítem a Martinou Macákovou.