Představujeme náš spot a soutěžíme!

Na naší partnerské hudební televizi ÓČKO a na velkoplošných obrazovkách na českých festivalech se letos setkáte s oficiálním spotem ČISTÉHO FESTIVALU. Věříme, že vás bude více motivovat k třídění odpadu a k návštěvě stánku ZELENÝ BOD.

Spot vznikal v prvních krásných letošních jarně-letních dnech ve spolupráci MamiArt s.r.o. a Kania Brothers Produkce. Hlavní roli si v něm zahrála Karolína Grzegorzová , kterou si můžete pamatovat z klipu skupiny CHARLIE STRAIGHT, který jsme včera představovali na našem Facebooku. Neméně důležitou roli hraje kapela Vladimír Cirkus, kterou letos uslyšíte na osmi ČISTÝCH FESTIVALECH. Řada z vás určitě pozná dirigenta Vladimíra Skórku, moderátora pořadu České televize SABOTÁŽ.

SOUTĚŽ:

Aby Tě sledování klipu bavilo ještě více, pak máme pro Tebe soutěž o balíček praktických letních festivalových dárků od ČISTÉHO FESTIVALU. Ta bude probíhat dnes 30.5.2011 od 21:00 na profilu ČISTÉHO FESTIVALU na Facebooku, kde vyhlásíme také otázku. Takže rychle nakoukat klip a večer na Facebooku soutěžíme!

SPOT SPUSTÍŠ KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK

spot_cf2011_big