Chcete mít čistý festival? Napište nám!

Certifikací Čistý festival se může každoročně pochlubit dvacítka českých open-air fesťáků. Každý rok dáváme možnost zapojit se do našeho projektu zhruba pěti novým akcím. Máte čistý festival a chcete být Čistý festival? Jak na to?

{col6}

Celoročně nás oslovují desítky pořadatelů a nadšenců, které za uplynulých osm let oslovil náš projekt Čistý festival. Všichni se na nás obracejí s tím, že se chtějí stát oficiálně čistým festivalem a nabídnout tak svým návštěvníkům komfort v podobě speciálních barevných košů, třídění odpadů za odměny a svozu odpadu na třídící linky, odkud se vytříděné plasty, papíry, sklo a plechovky odvážejí k recyklaci.

Máte festival a chcete být ČISTÝ FESTIVAL? Tak právě teď je ta pravá chvíle. Sedněte k e-mailu, do kolonky adresát napište info@cistyfestival.cz a v textu nám stručně a výstižně popište:

– kolikátý ročník vašeho festivalu budete v roce 2016 pořádat
– jaká byla návštěvnost festivalu poslední dva roky, tj. 2015 a 2014
– jaké bylo vaše řešení odpadového hospodářství a čistoty na festivalu v 2015
– jaké je dramaturgické zaměření a cílová skupina festivalu

Na základě tohoto e-mailu vám během prosince zašleme jednoduchý dotazník k vyplnění a v prvních týdnech nového roku pak oznámíme dvacet festivalů, které budou usilovat o certifikaci ČISTÝ FESTIVAL v roce 2016. Do té doby si můžete třeba TADY přečíst, jaké výhody má zapojení do projektu Čistý festival.

{/col}

{col6}

{/col}