Chris Martin vystoupí na třech českých čistých festivalech!

Frontman kapely Coldplay společně s kytaristou Jonem Bucklandem vystoupí na třech festivalech zařazených do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Připojí se tak k interpretům, kteří do včerejší půlnoci zasílali přihlášky na novou scénu REC.STAGE.

Vyjednání vystoupení trvalo tři týdny

Kontrakt se podařilo vyjednat našemu spolupracovníkovi po předávání Brit Awards letos v únoru v Londýně. Chris byl doslova nadšen myšlenkou třídění na českých festivalech a REC.STAGE. Trvalo několik minut a polovina britských Coldplay souhlasila s netradiční recyklovanou show na interaktivní scéně na čistých festivalech. Samotný předběžný kontrakt se pak dojednával necelé tři týdny.

Termíny budou upřesněny podle turné

„V tuto chvíli nejsem ještě stoprocentně schopni potvrdit, na kterých třech čistých festivalech se Chris s Jonem objeví. Bude to záviset na logistice jejich probíhajícího turné. Jsem však rád, že přinášíme na české festivaly skutečnou světovou hvězdu. REC.STAGE se díky tomu stane pro přihlášené české interprety skutečně zajímavou štací,“ upřesnil spolupracovník projektu Čistý festival, který kontrakt vyjednával.

Pokud jste zprávu dočetli až tady, pak se podívejte na datum v kalendáři. Ano, je 1. dubna….