Čisté festivaly 2016 poprvé klepou na dveře. Co na vás chystají?

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Léto ještě pořádně neskončilo a už se chystá nová festivalová sezóna 2016. Přesně jak píšeme, pořadatelé čistých festivalů už pracují na nadcházejícím ročníku. Chcete znát první žhavé novinky? Tak co třeba výhodné předprodeje a možnost podílet se na dramaturgii fesťáků?

{col6}

Vůbec největší čistý festival Colours of Ostrava nabízí tradičně první várku vstupenek už v září. Letos tomu není jinak. Pořadatelé multikulturní podívané právě vypustili do předprodeje první čtyři tisíce lístků. Jedná se o čtyřdenní vstupenky za luxusních 1 590 korun! A i když ještě není oficiálně známo jediné jméno budoucích headlinerů, tak je jisté, že v případě ostravských barev se můžeme opět těšit na prvotřídní mejdan s pestrou přehlídkou nejrůznějších forem umění. Tak neváhejte a navštivte barevný e-shop.

Pořadatelé Sázavafestu sice vstupenky do předprodejů ještě nevypustili, zato vás žádají o pomoc při sestavování programu pro nadcházející ročník! Jestli je právě Sázavafest vaší neodmyslitelnou letní srdcovkou, neváhejte přiložit ruku k dílu a hlasujte pro své oblíbené interprety v aktuálních anketách! Pořadatelé nasadili hned ze startu laťku hodně vysoko. Vedle českých a slovenských kapel se ozývají jména jako Linkin Park, Green day, či Coldplay! Více informací o hlasování naleznete tady.

Festival Benátská! 2016 vůbec nelení a v současných dnech spustil již druhou vlnu předprodeje. Kdo si nestihl koupit voucher na nadcházející ročník do konce srpna, může si nyní zajistit vstupenku v přímém předprodeji. Pořadatelé Benátské! stanovili datum dalšího ročníku na 28. až 31. července 2016. Pokud máte tedy chuť zavítat v polovině příštích prázdnin do areálu Vesec a ještě ušetřit pár kaček, navštivte předprodejní portál festivalu a udělejte si tak první radost nadcházejícího léta!

{/col}

{col6}

{/col}