Čistý festival 2018 vás zve na Majálesy!

Stejně jako každý rok přinese také letos Čistý festival fanouškům třídění odpadu spoustu recyklované zábavy a soutěží o vstupenky! Letos se mezi vás vydáme už o měsíc dříve. Díky velkému zájmu pořadatelů Majálesů si třídění, recyklované odměny a soutěže o vstupenky na festivaly užijí všichni návštěvníci těchto květnových studentských svátků.

Protože se nemůžeme dočkat jarní a letní pohody na open-air akcích, vydáme se letos mezi vás už o rovný měsíc dříve! Vyrazíme totiž na pět Majálesů v celém Česku. Co to znamená? Vy všichni, kdo navštívíte Majálesy, můžete soutěžit o festivalové vstupenky už od května. Navíc vás tam čeká spousta recyklovaných odměn a také piv za třídění odpadů!

Kde se potkáme? Na úvod vyrazíme do Zlína, následovat bude zastávka v Brně. Z Moravy se přesuneme na západ Čech do Plzně a pak zase na úplný východ do Ostravy. Majálesové třídící a recyklační turné uzavřeme v Českých Budějovicích. Naše majálesové putování bude obnášet rovných 2 tisíce kilometrů na cestách, přitom máme v plánu postavit 80 barevných košů na třídění plastů, papírů a plechovek a vytřídit společně s vámi alespoň 20 tun odpadů, které z Majálesů doposud putovaly na skládky.

Od června se pak Čistý festival vydá již tradičně na 20 letních hudebních festivalů, aby odměnil všechny, kdo se rozhodnout třídit odpady do barevných košů. Na vybraných festivalech nebude chybět REC.stage, která objeví a recykluje spoustu hudebních objevů a přinese také soutěže o vstupenky. Sledujte náš Facebook a dozvíte se vše jako první.