Fotogalerie z Fingers Up: 100 zážitků a jeden čistý festival

O uplynulém víkendu se v Mohelnici na pomezí Jeseníků a Hané konalo páté pokračování festivalu Fingers Up. Jak může vypadat zážitkový hudební festival s neohraným programem? Podívejte se v naší fotogalerii.

{col6}

Tým čistého festivalu brázdí celým Českem už dobrých osm let. Poprvé jsme však na vlastní oči viděli průlomový koncept festivalu. Prostředí kempu na kraji lesa s koupalištěm, gastrozóna s kávou z Rwandy a spoustou netradičních jídel, slackline, stolní fotbálek i lidský stolní fotbálek, neobvyklé odpočinkové zóny, fashion market, kadeřnické studio a desítky dalších atrakcí přinesly všem návštěvníkům Fingers Up doslova sto zážitků.

Do toho kvantitou nenabitý hudební program v podobě rovných osmnácti interpretů na dvou scénách. Obě pódia přesto prezentovala neohranou kvalitu. Zapomeňte na české tancovačkové kapely. Fingers Up je jiný. Paletě kapel z celé Evropy dle našeho názoru dominovali mnichovští Claire a hlavní hvězda festivalu The Wombats. Britská parta se na české festivalové scéně poprvé představila na Rock for People před třemi lety a do Mohelnice se vrátili, aby všem ukázali, že to s lidma pořád umí.

Fotograf David Volný představuje ve fotogalerii zážitky s objektivem. Koukněte se…

{/col}

{col6}

{/col}