Fotoreport: Nejlepší ročník Benátské! pod Ještědem

Třídění odpadů s Čistým festivalem se váže k Benátské již osm let. Pamatujeme legendární ročníky na Malé Skále a nezapomenutelné koncerty, mezi které patří například show Kabátů pro 30 tisíc diváků. Na Liberec si mnoho dřívějších návštěvníků Benátské noci dlouhou dobu zvykalo. Letošní ročník však definitivně ukázal, že si i starší ročníky festival pod Ještědem oblíbily.

Pokáč na Benátské

Benátská představila mezi barevnými koši na třídění odpadu po celé tři dny zajímavý žánrový mix. Takový čtvrtek patřil vyloženě slovenským kapelám, ale například během sobotního programu se na hlavním pódiu střídaly dětské písně v podání Jaroslava Uhlíře, folk-pop Čechomoru a starý dobrý rock britských Status Quo. Právě ti obstarali hudebně i zvukově nejlepší koncertní show celého festivalu.

Stejnou různorodost, jako žánry na pódiích, představovali také návštěvníci. K vidění byli starší rockeři, mladí hiphopeři ale také běžní příznivci českého mainstreamu. Všechny do jednoho spojila jedna věc. Užívali si čistý festivalový areál a třídění odpadů. Pokud jste byli mezi nimi, najdete se ve FOTOGALERII našeho fotografa Davida Volného.

Soutěž o vstupenky

Pokud se najdete ve fotogalerii, můžete vyhrát vstupenky na žánrově podobné festivaly Brod 1995 a Chodrockfest! Jak na to? Označte se (tagujte) ve fotogalerii na Facebooku Čistý festival, v pondělí 7. srpna 2017 vybereme šest z vás. Čtyřem pak pošleme po jedné vstupence na Brod 1995 a dvěma po jedné vstupence na Chodrockfest.