Jaké odměny za třídění na čistých festivalech si vybíráte nejraději?

Za to, že s ČISTÝM FESTIVALEM třídíte plasty nebo papír, vás s radostí odměňujeme. Paleta letošních dárků je různorodá jako nikdy předtím. Jaké dárky jsou vašimi favority?

{col6}

Plážové pantofle

Čas od času se vám určitě stane, že si při rychlém balení na fesťák zapomenete nějakou tu drobnost. Někdy to jsou náhradní ponožky pro případ deštivého počasí, jindy naopak lehká letní obuv do parných dní. V takových případech se stává ze stánku Čistého festivalu hotová modla. To když si všimnete, že za pár kusů plastů, či papírů můžete získat pohledné plážové pantofle. Stačí rovných třicet kusů plastových půllitrů a jsou vaše. A jelikož je toto léto historicky rekordní v počtu horkých slunných dní, jdou plážové pantofle doslova na dračku! K oblíbené červené variantě jsme letos přidali i modrou, která se hned na prvních červnových festivalech dočkala mezi návštěvníky stejně vřelé obliby.

Nafukovací míč

Mezi čistými festivaly se najde nespočet těch s nálepkou „rodinné“. Máma s tátou vyrazí na oblíbené kapely a na čerstvý vzduch sebou vezmou i děti. Když si pak rodiče k večeru vesele prozpěvují známé pecky od Chinaski, děti se často tak trochu nudí a hledají zábavu. A pamatujete na heslo, že Třídění odpadů přináší více zábavy? To funguje s mladšími návštěvníky dokonale! Malí třídiči si za jeden takový večer vyslouží snad všechny možné odměny, a to i ve všech barevných variacích. Pro jednu odměnu se však vracejí nejčastěji. Nafukovací míč se stal opravdovým hitem, již třetí léto po sobě. Letos jej můžete získat v pestrých odstínech modré a fialové.

Mýdlové plátky a sprej na ruce

Posledním favoritem z trojice nejopěvovanějších odměn je balíček, který jako návštěvníci oceníte bez výjimky na všech čistých festivalech. Aby taky ne, když se jedná o hygienu. Tento pojem se často stává žhavým tématem k diskuzi mezi festivalovými návštěvníky. Znáte to, zrovna klapne počasí, návštěvnost v areálu trhá rekordy a tak se stane, že u kohoutků s vodou po chvilce chybí jakýkoli dezinfekční přípravek. My jsme si toho nejednou všimli a rozhodli se proto usnadnit vám situaci. Za pouhých třicet kusů plastů, či papírů vám nabízíme odměnu v podobě rozpustných mýdlových plátků a dezinfekčního spreje jako hygienického balíčku. Stačí se jednou zastavit u nás na stánku a s hygienickou prevencí máte vystaráno po zbytek akce. To je více, než fér, ne?

Ať už jsme se s trojicí nejoblíbenějších dárku trefili do vašeho vkusu, či naopak, jedno je jisté. Při návštěvě stánku Čistého festivalu budete mít vždy na výběr z několika lákavých možností. Těšíme se na vás na příští zastávce! Už tento víkend vyrážíme do Domažlic, na plážový fesťák Chodrockfest…To abychom se pořádně zásobili plážovými pantofli!

{/col}

{col6}

{/col}