Jako doma! Na dvaceti festivalech budeme zase třídit odpady.

Čistý festival nespí zimním spánkem. Naopak! Už od podzimu jsme pečlivě vybírali dvacítku letních akcí, na kterých budete stejně jako doma, v práci, na intru nebo na kolejích třídit odpady. A pokud budete na čistých festivalech třídit hodně, tak si odvezete parádní zážitky a recyklované dárky.

{col8}

Festivalová sezóna začne tradičně první víkend v červnu. Takže máte vlastně už jen čtyři měsíce na to, abyste vyrazili do předprodeje a nakoupili za dobrou cenu vstupenky na čisté festivaly JamRock nebo Zámostí. Absolutně největší výběr akcí, kde můžete třídit odpady, na vás čeká poslední víkend před prázdninami. To se vydáme hned na čtyři fesťáky. Tradiční United Islands of Prague, Přeštěnice, kadaňský Rockfest a již poosmé na rekordní Sweetsen fest ve Frýdku-Místku.

Pokud se vám zdá červen festivalově nabitý, pak si pište, že to je jenom předehra letních prázdnin. V červenci totiž přijde největší nášup muziky a zábavy. Rock for People, Beats for Love, Colours of Ostrava, Benátská!, Vysočina fest a Pekelný ostrov. Chcete se vydat na všechny? Není problém, stačí pravidelně sledovat náš web a Facebook. Zase budete mít spoustu možností, jak od nás získat vstupenky pro sebe i pro kamarády a známé.

Léto zakončíme ve velkém stylu. Aby ne, když se hned zkraje srpna vydáme na Sázavafest, Povaleč a Chodrockfest. A nenecháme vás vydechnout ani v prázdninové cílové rovince. Pořadatelé Rock for People totiž na konec srpna připravují návrat do Českého Brodu s pracovním názvem Brod for People. A tam nemůže Čistý festival chybět. Stejně jako na brněnském Mariánském létě, ve Vroutku na Rock for Churchill, v Lázních Bohdaneč na On the Road a hromadné pivní žatecké session Dočesné.

Takže začněte pořádně trénovat. I když to tak za okny zrovna nevypadá, tak moc času nezbývá a čeká nás společné pěkně vytříděné léto.

PŘEHLED ČISTÝCH FESTIVALŮ 2016

{/col}