Jaký bude náš víkend? Vybíráme devět ze 470 interpretů.

Na čísle 470 se o včerejší půlnoci zastavil počet show, se kterými se kapely, kouzelníci, cirkusáci a různí další kumštýři ucházeli o vystoupení na festivalech zapojených do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Kterých devět interpretů se bude ucházet o vaše hlasy? Kdo se přiblíží vysněnému kontraktu a zahraje si letní turné na REC.STAGE na Colours of Ostrava, Rock for People a dalších šesti čistých festivalech? Tak o tom rozhodne mimo jiné kapela z obrázku.

REC.stage

Zkoumali jste blíže fotku, kterou jsme posledních deset dní lákali k přihlašování na REC.STAGE? Pak jste určitě poznali kapelu, která bude součástí poroty. Ano, také členové Vypsané fixy společně s námi o tomto víkendu vyberou devět interpretů, kteří se budou od 18. do 30. dubna ucházet o vaše hlasy. Náš společný úkol nebude jednoduchý. Celkem se totiž přihlásilo 470 kapel, buskerů, zpěvaček, artistů a dalších umělců. Takže nás čekají sobota a neděle strávené zhruba třiceti hodinami sledování zaslaných videí.

A hodně těžký výběr.

Průběžně jsme totiž na většinu videí koukali. A zjistili jsme, že kreativita umělců nezná meze. Některými opravdu zajímavými „recyklovanými“ kousky vám budeme na našem Facebooku a Google+ krátit čas až do čtvrtku 7. dubna. Ve čtvrtek pak vyjde nové číslo časopisu Headliner a bude rozhodnuto. V rubrice Zaostřeno exkluzivně představíme těch devět interpretů, kteří se budou od 18. dubna na našem webu cistyfestival.cz ucházet o vaše hlasy. Tito interpreti budou už hodně blízko letnímu festivalovému turné. Se třemi s nejvyšším počtem hlasů v poledne 30. dubna totiž uzavřeme kontrakt garantující vystoupení na naší scéně REC.STAGE na Colours of Ostrava, Rock for People, Jamrock, Benátská, Sázavafest, Pekelný ostrov, Mariánské léto a Přeštěnice Open Air.

My máme plán na víkend. A co vy? Sledujte třeba na náš Facebook a Google+, ať máte všechny novinky z první ruky.