Kdo se vydá na festivaly vlakem? Výherci z ČD pro vás!

Květnové číslo časopisu ČD pro Vás přineslo povídání o naší REC.stage a soutěž o vstupenky na pět čistých festivalů, které třídí odpady.
Až do neděle 22. května odpovídali soutěžící na jednoduchou otázku. Kdo vyhrál?

Třídění odpadů šetří přírodu podobně, jako cestování vlakem. Proto jsou České dráhy již sedmým rokem partnerem projektu ČISTÝ FESTIVAL. Stejně tradiční, jako naše spolupráce, je také soutěž o vstupenky na čisté festivaly a poukazy na jízdenky v časopise ČD pro vás. Ten měsíc co měsíc najdete na nádražích a ve vybraných vlakových soupravách.

V tomto roce jsme se v soutěžní otázce ptali na název naší festivalové scény, která se objeví na osmi open-airech, které třídí odpady. A odpověď byla samozřejmě b) REC.stage. Na této scéně se letos v létě může – kromě headlinerů Thoma Artwaye, Pekaře a Cocaine Party – stát hvězdou úplně každý návštěvník festivalů, který bude třídit odpady. Scéna bude totiž buskingová a otevřená všem.

Na soutěžní otázku nám správně odpovědělo téměř tři tisíce čtenářů, vstupenky a poukazy na jízdné Českých drah vyhrávají:

1) Dvě celofestivalové vstupenky na Rock for People Hradec Králové 2016 a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Radim Lhotecký ze Starého Plzence

2) Dvě celofestivalové vstupenky na Colours of Ostrava 2016 a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Eva Jílková z Vřesiny

3) Dvě celofestivalové vstupenky na Benátskou! 2016 v Liberci a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Gabriela Vinklátová z Prahy

4) Dvě celofestivalové vstupenky na Sázavafest 2016 ve Světlé nad Sázavou a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Marcela Homolková z Jihlavy

5) Dvě celofestivalové vstupenky na JamRock 2016 v Žamberku a 1 poukaz na jízdné Českých drah v hodnotě 500 korun získává:

Jitka Gajdoštinová z Olomouce