Kdo zahraje na JamRocku? Rozhodnete vy!

V rámci projektu ČISTÝ FESTIVAL se na tuzemských festivalech objeví REC.STAGE. Kterých devět kapel bude do 20. května usilovat o vaše hlasy a poslední čtyři místa na REC.stage na JamRocku? Kdo doplní headlinery Cocaine Party a Pekaře?

Přes dvě stě interpretů se tento týden ucházelo o čtyři místa na nové unikátní scéně REC.stage na JamRocku. Právě dnes oznamujeme devítku finalistů, ze kterých budou fanoušci v hlasování od 16. do 20. května vybírat čtyři vítězné interprety. Ti získají akreditace na JamRock a programové místo v atraktivním podvečerním čase. Hlasování proběhne na www.cistyfestival.cz, pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na JamRock a další české open airy. Ve finálovém hlasování budou o vaše hlasy usilovat:

  • Andrej Rybecký
  • Citizen 37
  • Hash
  • New Sound Orchestra
  • Petr Langr
  • Plum Dumpligs
  • Ptakustik
  • The Breakrolls
  • The Shookies

Žamberk s atmosférou New Yorku

REC.stage je programová scéna, která se objeví na osmi festivalech zařazených do projektu Čistý festival, tedy těch, které třídí a recyklují odpady. V roce 2016 bude scéna kromě JamRocku součástí festivalů Colours of Ostrava, Rock for People, Benátská, Sázavafest, Pekelný ostrov, Mariánské léto a Přeštěnice Open Air. REC.stage svým interiérem připomene newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom budou v bezprostředním kontaktu s účinkujícími. Součástí scény budou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show tedy bude obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z festivalů odvezou „suvenýr“ v podobě kvalitního video a audiozáznamu.

Pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na JamRock a další čisté festivaly

Devítka interpretů je blízko koncertu na JamRock. O tom, kteří tři umělci získají smluvní kontrakt na vystoupení v podvečerním čase na REC.stage, rozhodnou fanoušci na webu www.cistyfestival.cz. Hlasovat je možné od 16. dubna do poledne 20. dubna, jedna osoba může každý den odeslat jeden hlas. Každý si navíc při hlasování může vybrat festival, na který chce vyhrát vstupenky. Díky zábavnému portálu Samosebou.cz se hraje celkem o 12 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady (4x JamRock, 2x Zámostí, 2x Vysmáté léto, 2x Pekelný ostrov, 2x Beats for Love).

Pro další informace sledujte Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL.