Kdo zahraje na REC.stage na Colours of Ostrava?

Fanoušci devíti kapel hlasovali od pondělka až do pátečního poledne. Soutěžili o vstupenky a současně rozhodovali o tom, které čtyři kapely doplní program REC.stage a zahrají si na Colours of Ostrava. Kdo získal nejvíce hlasů? Kdo se za dva týdny vydá do Dolní oblasti Vítkovic?

Show na naší buskingové scéně REC.stage, která putuje po čistých festivalech třídících odpady, předvedou No Brake, Pub Animals, FiHa a Artmosphere. Tito čtyři interpreti doplní headlinery Thom Artway a Cocaine Party a získají možnost zahrát si recyklované koncerty, během kterých budou v bezprostředním kontaktu s fanoušky. Co více, samotní fanoušci, kteří pro kapely hlasovali, mohou přímo během koncertů využít připravené hudební nástroje a zapojit se.

Celkem hlasovalo 4 213 fanoušků a výsledky jsou následující:

  1. No Brake // 19,55 %
  2. Pub Animals // 16,85%
  3. FiHa // 16,48%
  4. Artmosphere // 14,00%
  5. Donaha // 11,60%
  6. Thoola // 10,43%
  7. ElevenHill // 7,00%
  8. Y? // 2,55%
  9. Celardor // 1,53%

Návštěvníci Colours of Ostrava se na REC.stage mohou těšit na zajímavý recyklovaný program, který bude směsicí několika objevů české hudební scény a třeba také budoucích hvězd. Ti vystoupí v atraktivních časech po boku celé řady známých světových jmen, ale také hudebních objevů ze všech koutů zeměkoule. Kromě netradičních show mohou úplně všichni návštěvníci festivalu zkusit busking a zahrát na připravenou nástrojovou aparaturu na REC.stage svůj vlastní koncert.

Program REC.stage na Colours of Ostrava ZDE

Vyhlášení soutěže: kteří hlasující fanoušci vyhráli vstupenky?

Kteří fanoušci se vydají na Colours of Ostrava, Benátskou, Vysočina fest a Chodrockfest? Tedy na festivaly zapojené do projektu ČISTÝ FESTIVAL, kde můžete třídit odpady. Celkem 8 vstupenek na 4 čisté festivaly věnoval do soutěže portál Samosebou.cz, kde si užijete spoustu recyklované zábavy:

Colours of Ostrava 2 vstupenky
Kristýna Petrů

Vysočina fest 2 vstupenky
Radka Malerová

Benátská! 2 vstupenky
Věra Weberová

Chodrockfest 2 vstupenky
Petr Eliška

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly