Kdo zahraje na REC.stage na Rock for People?

Napínavé až do poslední chvíle bylo hlasování fanoušků. Ti od pondělka až do pátečního poledne rozhodovali o tom, které čtyři kapely doplní program REC.stage a zahrají si na Rock for People. Kdo získal nejvíce hlasů? Kdo se za tři týdny vydá do Hradce Králové?

Show na unikátní buskingové scéně REC.stage, která putuje po čistých festivalech třídících odpady, předvedou J!Scream, Froples, Twilight Kid a Glad for Today. Tito čtyři interpreti doplní headlinery Pekaře a Cocaine Party a získají možnost zahrát si recyklované koncerty, během kterých budou v bezprostředním kontaktu s fanoušky. Co více, samotní fanoušci, kteří pro kapely hlasovali, mohou přímo během koncertů využít připravené hudební nástroje a zapojit se.

Hlasování bylo napínavé až do posledních minut. Mezi postupující kapelou na čtvrtém místě a nepostupujícími Nanosféra na pátém místě byl rozdíl několika desítek hlasů. Celkem totiž hlasovalo přes 5 tisíc fanoušků. Finální výsledky jsou následující:

  1. J!Scream // 18,58 %
  2. FROPLES // 17,29 %
  3. Twilight Kid // 17,09 %
  4. Glad for Today // 16,62 %
  5. Nanosféra // 15,92 %
  6. FiHa // 5,24 %
  7. Artmosphere // 3,36 %
  8. Electric Lady // 3,01 %
  9. Lonely Virgin Robots // 2,89 %

Návštěvníci Rock for People se na REC.stage mohou těšit na zajímavý recyklovaný program, který bude směsicí několika objevů české hudební scény a třeba také budoucích hvězd. Ti vystoupí v atraktivních časech po boku headlinerů festivalu Massive Attack, The Offspring, Chvrches, The Qemists a dalších světových kapel. Kromě netradičních show mohou úplně všichni návštěvníci festivalu zkusit busking a zahrát na připravenou nástrojovou aparaturu na REC.stage svůj vlastní koncert.

Program REC.stage na Rock for People ZDE

Vyhlášení soutěže: kteří hlasující fanoušci vyhráli vstupenky?

Kteří fanoušci se vydají na Rock for People, Colours of Ostrava nebo si užijí parádní festivalovou pohodu na dalších dvou festivalech zapojených do projektu ČISTÝ FESTIVAL? Tedy na těch akcích, kde můžete třídit odpady. Celkem 8 vstupenek na 4 čisté festivaly věnoval do soutěže portál Samosebou.cz, kde si užijete spoustu recyklované zábavy:

Rock for People 2 vstupenky
Michaela Vondrášková

Colours of Ostrava 2 vstupenky
Jiří Večeřa

Vysočina fest 2 vstupenky
Adéla Široká

Přeštěnice Musicfest 2 vstupenky
Martina Hyblerová

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly