Kdo zahraje na Rock for People? Rozhodnete vy!

V rámci projektu ČISTÝ FESTIVAL po českých festivalech putuje REC.STAGE. Kterých devět kapel bude do 17. června usilovat o vaše hlasy a poslední čtyři místa na REC.stage na Rock for People? Kdo doplní headlinery Cocaine Party a Pekaře?

Téměř čtyři sta interpretů se tento týden ucházelo o čtyři místa na nové unikátní scéně REC.stage na Rock for People. Právě dnes oznamujeme devítku finalistů, ze kterých budou fanoušci v hlasování od 13. do 17. června vybírat čtyři vítězné interprety. Ti získají akreditace na Rock for People a programové místo v atraktivním podvečerním čase. Hlasování proběhne na www.cistyfestival.cz, pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Rock for People a další české open airy. Ve finálovém hlasování budou o vaše hlasy usilovat:

  • Artmosphere
  • Electric Lady
  • FiHa
  • Froples
  • Glad for Today
  • J!Scream
  • Lonely Virgin Robots
  • Nanosféra
  • Twilight Kid

Rock for People s atmosférou New Yorku

REC.stage je programová scéna, která letos cestuje po osmi festivalech zařazených do projektu Čistý festival, tedy těch, které třídí a recyklují odpady. V roce 2016 je scéna kromě Rock for People součástí festivalů Colours of Ostrava, Benátská, Sázavafest, Pekelný ostrov, Mariánské léto a Přeštěnice Open Air, úspěšnou premiéru si v červnu zažila na JamRocku! REC.stage svým interiérem připomíná newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom jsou v bezprostředním kontaktu s účinkujícími. Součástí jsou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show je obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z festivalů odvážejí „suvenýr“ v podobě kvalitního video a audiozáznamu.

Pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Rock for People a další čisté festivaly

Devítka interpretů je blízko koncertu na Rock for People. O tom, kteří tři umělci získají smluvní kontrakt na vystoupení v podvečerním čase na REC.stage, rozhodnou fanoušci na webu www.cistyfestival.cz. Hlasovat je možné od 13. června do poledne 17. června, jedna osoba může každý den odeslat jeden hlas. Každý si navíc při hlasování může vybrat festival, na který chce vyhrát vstupenky. Díky zábavnému portálu Samosebou.cz se hraje celkem o 8 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady (2x Rock for People, 2x Colours of Ostrava, 2x Vysočina fest, 2x Přeštěnice Open Air).

Pro další informace sledujte Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL.