Kolem čistých festivalů je pořádné horko

Přijde vám letošní jaro chladné? Pak vás zahřeje tento článek. Kolem čistých festivalů je totiž pořádné horko. Rock for People hledá skladatele, JamRock vrcholí s přípravou nové stage a Letnice zveřejnily program!

{col6}

Pořadatelé kultovního Rock for People, který proběhne letos hned dvakrát, vyhlásili stylovou soutěž. Hledají svého skladatele. Ptáte se, proč skladatele? Pro vytvoření jedinečného festivalového hlasu, neboli jinglu. Organizátoři tak vyzývají všechny kreativní nadšence, aby předvedli svůj hudební talent a pomohli dotvořit identitu fesťáku. Nejoriginálnější motiv bude festival využívat například do reklamních spotů, rádií a televizí, nebo jako úvodní melodii RfP videí. A vítězná odměna je více než lákavá. Pro první vítěznou trojici autorů je připraveno hned několik VIP vstupenek na nadcházejících pět ročníků Rock for People! Více na www.rockforpeople.cz

Žamberský JamRock letos představí zbrusu novou JamDANCE stage. Na své si tak poprvé přijdou milovníci elektronické muziky. V pátek nabídne JamDANCE k tanci a poslechu drum´n´bass styl, který v sobotu vystřídá trance-house. To vše pod střechou obřího party stanu. Organizátoři spojili s novou stage i speciální prodejní akci vstupenek. Pro ty, kteří se chtějí oddávat jen elektronice a rádi by ušetřili pár drobáků na drinky, nabízejí samostatné vstupné. Lupeny na JamSTAGE půjdou do prodeje v polovině dubna a bude jich omezený počet, nepropásněte tak jedinečnou šanci!

A na závěr ještě nová hudební jména pro nadcházející ročník Budišovských Letnic, které letos ponesou úctyhodné pořadové číslo třicet šest! Festivalový přívlastek „česko-slovenské“ je zde na místě, neboť hvězdou pátečního večera bude slovenská rocková partička Desmod. Sobotním vrcholem budou naopak dvě česká jména. Před devátou hodinou rozběsní návštěvníky pop-punkáči, říkající si Rybičky 48 a hned po nich přiletí na podium MIG 21 s famózním Jirkou Macháčkem. Tak to vypadá, že Letnice opět zažijí pořádný česko-slovenský mejdan!

{/col}

{col6}


Umíte skládat? Kontaktujte Rock for People!

JamRock láká na nové hudební žánry

Jirka Macháček to letos rozpálí na Budišovských Letnicích

{/col}