Kytarová škola Michala Hrůzy na Colours of Ostrava již dnes!

Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání jsou Colours of Ostrava a jedná se o kytarovou školu. Přijďte se naučit pár akordů a zahrát si s Michalem a kapelou Hrůzy. Už dnes od 17 hodin!

{col6}

Recyklovaná kytarová škola se uskuteční dnes odpoledne, tedy 17. července od 17:00 v Chillout zóně Čistý festival – v plánku areálu označeno jako Ø EKO-KOM Čistý festival. Možnost zúčastnit se kytarové školy získají kromě výherců našich soutěží také ti návštěvníci, které přistihne tým ČISTÝ FESTIVAL v areálu festivalu třídit odpady. Pro každého pak bude v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL připravena kytara a zpěvník. A samozřejmě také pan učitel Michal Hrůza, který bude vyučovat akordy hitů jako Bílá velryba nebo Budu ti vyprávět.

Během vyučovací hodiny budou připraveny zpěvníky Michala Hrůzy vyrobené speciálně pro tuto příležitost na recyklovaném papíře. Z recyklovaných plastů budou také trsátka, která bude při své kytarové hodině používat a rozdávat Michal Hrůza. Právě plastů a papírů vytřídili návštěvníci ČISTÝCH FESTIVALŮ za osm let neuvěřitelných dvě stě padesát tun. Recyklovaný tříděný odpad se nyní vrátí zpět na Colours a lidé si s ním užijí zábavu. Přijďte se tedy podívat, jak může vypadat hudba v recyklované podobě. Těšíme se na vás!

{/col}

{col6}

Michal Hrůza bude učit na Colours of Ostrava

{/col}