Máme pro vás nové vymazlené odměny za třídění

Určitě jste si už zvykli, že každý další ročník Čistého festivalu přináší nové odměny pro nadšené třídiče. Letos tomu nebude jinak. Co můžete za třídění odpadů na festivalech získat?

{col6}

Nafukovací míče, plážové pantofle, či hořká orosená odměna jsou tradičním základem našeho odměňování i letos. Stačí se zastavit na stánku Zelený bod s pár kousky plastových kelímků například a…však už to znáte. A právě proto jsme se rozhodli vymazlit náš recyklovaný stereotyp. Chceme být totiž více akční a ještě více v terénu. Systém je jednoduchý. Náš tým si čas od času vyrazí ze stánku na malou procházku festivalovým areálem, a koho zrovna přistihne třídit plasty, papír, nebo plechovky do našich barevných košů, toho bez váhání odmění zbrusu novým originálním kelímkem Čistého festivalu, vyrobeného z recyklovaných plastů. Ano, opravdu stačí tak málo a nový nápojový kámoš do festivalové (ne)pohody bude váš!

Ještě větší kliku mohou mít návštěvníci fesťáků ROCK FOR PEOPLE, COLOURS OF OSTRAVA a BENÁTSKÁ! Na těchto třech vybraných čistých festivalech totiž proběhne jedinečná recyklovaná kytarová škola Michala Hrůzy. Ten bude vyučovat své největší hity z nového Zpěvníku Hrůzy vyrobeného z recyklovaného papíru. Vstupenku na tuto unikátní show v chilloutové zóně stánku Zelený bod máte možnost získat hned několika způsoby. Těmi více provařenými jsou pravidelné soutěže na našem webu a Facebooku, nebo taky u našich mediálních partnerů. Pokud se však na vás neusměje štěstí hned na první dobrou, nic nevzdávejte. Několik posledních vstupenek na vyučování Michala Hrůzy totiž rozdáme přímo ve festivalových areálech. Stačí opět a pouze třídit odpad do našich sběrných míst a vaše šance na osobní setkání s Michalem Hrůzou rázem mnohonásobně vystoupají vzhůru. A až se u nás posadíte do plážového lehátka, do rukou dostanete od Michala našlapanou akustickou kytaru a speciálně vyrobené trsátko z recyklovaných plastů, nebudete věřit vlastním očím!

Kelímky Čistého festivalu společně s ostatními dárky už netrpělivě čekají na první festivalovou tour. Stejně tak se těší i Michal Hrůza, se kterým jsme v uplynulých dnech doladili poslední detaily jeho recyklované kytarové školy. Jsme připraveni holky a kluci, můžeme zahájit odpočítávání. Do prvního festivalového běsnění zbývá už pouhých šest dní!

{/col}

{col6}

Za třídění získáte kelímek nebo hodinu kytarové školy

{/col}