Máte poslední šanci, jak si zahrát na Colours of Ostrava. Přihlaste se právě teď!

Chcete mít vlastní show na Colours of Ostrava? Přihlaste se do poledne 24. června na www.cistyfestival.cz a získejte možnost odehrát koncert na unikátní scéně REC.stage! Tu přináší na Colours of Ostrava projekt ČISTÝ FESTIVAL a Samosebou.cz

Jak se dostat se svou show na REC.stage?

Zájemci o vystoupení na REC.stage se mohou hlásit na stránkách www.cistyfestival.cz do 24. června v poledne. V přihlášce je nutné vyplnit potřebné údaje a vložit odkaz na video, které prezentuje vlastní tvorbu. Následně bude odbornou skupinou a produkcí projektu Čistý festival vybráno devět interpretů, kteří postoupí do hlasování fanoušků. V tom bude možné v příštím týdnu od 27. června hlasovat na webu www.cistyfestival.cz. Čtyři interpreti s nejvyšším počtem hlasů odehrají koncert na REC.stage v Ostravě a připojí se tak k headlinerům scény Thom Artway a Cocaine Party.

Co získají čtyři vítězní účinkující na REC.stage?

Čtyři interpreti s nejvyšším počtem hlasů získají kapelní akreditace a programový prostor k vystoupení na REC.stage. Účinkující budou mít během show na REC.stage plně k dispozici kompletní profi nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturu ovládanou profesionálními techniky. Součástí scény budou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show tedy může být obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z Colours of Ostrava odvezou kvalitní audio a video záznam.

Co je REC.stage?

REC.stage je programová scéna, která putuje po osmi festivalech zařazených do projektu ČISTÝ FESTIVAL, tedy těch, které s podporou Samosebou.cz třídí a recyklují odpady. V roce 2016 bude scéna kromě Colours of Ostrava součástí festivalů Rock for People, Přeštěnice Musicfest, Pekelný ostrov, Benátská, Sázavafest a Mariánské léto. Úspěšnou premiéru si odbyla na začátku června na JamRocku. REC.stage svým interiérem připomíná newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom jsou v bezprostředním kontaktu s učinkujícími. Dramaturgie není nijak limitována, proto se interpreti nemusí hlásit jen s hudebními vystoupeními. Každá show ale musí mít přívlastek „recyklovaná“.

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly