Našli jsme 1137 statečných k REC.yklaci!

To jsme nečekali! Děkujeme všem kapelám a muzikantům, kteří nám poslali přihlášku na REC.stage a video. Našlo se vás celkem 1137. Nás nyní čeká výběr 9 finalistů.

Vybrat 9 statečných, kteří se utkají o tři místa na REC.stage, bude opravdu velký závazek. Nelehký úkol čeká především na redaktory Headlineru a Bandzone, kterým o víkendu vyselektujeme užší výběr kapel. Během příštího týdne pak oznámíme finalisty, kteří se v hlasování od 1. května utkají o možnost jet festivalové turné.

Opravdu se moc těšíme na všechna vaše videa. Pokud jste sledovali náš Facebook, tak víte, že jsme jich doposud průběžně spoustu viděli a byli jsme překvapeni, jak dobré jsou v Česku a na Slovensku kapely.

Hlavně ale chceme, abyste neměli pocit, že se REC.stage stává nedobytnou pevností. Naši scénu vnímáme jako místo, které vám dá možnost recyklovat se v úspěšné kapely. To nakonec vloni potvrdili Thom Artway, Pekař i Cocaine Party. A proto chystáme překvapení. Ale o tom si povíme trochu později.


10. – 21. dubna

Vyplň jednoduchý formulář a vlož odkaz na své autorské video


22. – 30. dubna

Proběhne výběr 9 finalistů


1. – 7. května

Budou fanoušci denně hlasovat pro 3 z 9 finalistů


7. května

Ve 12:00 skončí hlasování a 3 nejlepší kapely v hlasování získají kontrakt a možnost jet na turné

Věděli jste, že ČISTÝ FESTIVAL letos proběhne s podporou Samosebou.cz už podesáté? Přihlašovací formulář na REC.stage a více informací najdete na Facebooku Čistý festival a www.cistyfestival.cz