Pošlete kapely na Benátskou a vyhrajte vstupenky!

V rámci projektu ČISTÝ FESTIVAL po českých festivalech putuje REC.STAGE. Kterých devět kapel bude do 15. července usilovat o vaše hlasy a poslední čtyři místa na REC.stage na Benátské? Kdo doplní headlinery Thoma Artwaye a Pekaře?

Přes dvě stě interpretů se tento týden ucházelo o čtyři místa na nové unikátní scéně REC.stage na Benátské. Právě dnes oznamujeme devítku finalistů, ze kterých budou fanoušci v hlasování od 11. do 15. července vybírat čtyři vítězné interprety. Ti získají akreditace na Benátské a programové místo v atraktivním podvečerním čase. Hlasování proběhne na www.cistyfestival.cz, pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na čisté festivaly Benátskou, Sázavafest, Chodrockfest a On the Road. Ve finálovém hlasování budou o vaše hlasy usilovat:

  1. Alright Now
  2. Clox!
  3. Gerry Jablonski Band
  4. Koneckonců
  5. Naděje
  6. The Parentals
  7. Pell-Mell 59
  8. Viktor Chomiak
  9. Xpand

REC.stage přiváží na festivaly atmosféru New Yorku

REC.stage je programová scéna, která letos cestuje po osmi festivalech zařazených do projektu Čistý festival, tedy těch, které třídí a recyklují odpady. V roce 2016 je scéna kromě Benátské součástí festivalů Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafest, Pekelný ostrov, Mariánské léto a Přeštěnice Open Air a JamRock. REC.stage svým interiérem připomíná newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom jsou v bezprostředním kontaktu s účinkujícími. Na proběhlých festivalech byla stage v obležení návštěvníků, kteří si mohli například na Rock for People vychutnat tajný koncert Vypsané fiXy nebo show Pekaře, kterou recenzenti označili za jedno z nejlepších českých vystoupení na festivalu. Kromě známých interpretů můžete na REC.stage zažít také koncerty náhodných vystupujících z řad návštěvníků, kteří si chtějí zahrát vlastní show na velkých festivalech.

Pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Benátskou a další čisté festivaly

Devítka interpretů je blízko koncertu na Benátskou. O tom, kteří tři umělci získají smluvní kontrakt na vystoupení v podvečerním čase na REC.stage, rozhodnou fanoušci na webu www.cistyfestival.cz. Hlasovat je možné od 11. července do poledne 15. července, jedna osoba může každý den odeslat jeden hlas. Každý si navíc při hlasování může vybrat festival, na který chce vyhrát vstupenky. Díky zábavnému portálu Samosebou.cz se hraje celkem o 8 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady (2x Benátská, 2x Sázavafest, 2x Chodrockfest, 2x On the Road).

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly