Program REC.stage na JamRocku stoprocentně vybrali fanoušci

Headlinery Pekaře a Cocaine Party si fanoušci zvolili již v dubnu. Na netradiční scéně REC.stage je na JamRocku doplní Citizen37, The Breakrolls, Andrej Rybecký a Shookies. Tento týden o tom rozhodly přes tři tisícovky hlasujících fanoušků

Kapely vystoupí v atmosféře New Yorku

Fanoušci se mohou na JamRocku po tři dny těšit na vystoupení, která se odehrají v netradiční buskingové atmosféře. REC.stage totiž interiérem připomene New York a všichni interpreti budou během svých show stylizováni do pozice pouličních umělců. Diváci budou mít navíc s kapelami bezprostřední kontakt a podle předběžných slibů nejsou vyloučena společná vystoupení festivalových návštěvníků s interprety.

Takový Pekař slíbil všem fanouškům společnou recyklaci svých hitů, které mají na Youtube stovky tisíc zhlédnutí. Ještě dále chce zajít divoká opavská banda Cocaine Party. Mezi jejich sliby nechyběl striptýz nebo hra na recyklovanou kytaru. Ta byla spontánně vyrobena ze skejtu a starého plechu na pečení nalezeného ve sběrně kovů.

V napínavém hlasování fanoušků se tento týden rozhodovalo o tom, kteří čtyři interpreti doplní program REC.stage. Nejvíce hlasů získala formace Citizen 37 z České Třebové, nové objevy The Breakrolls a The Shookies, ale také slovenský kytarista Andrej Rybecký. Přesný program REC.stage na JamRocku zveřejníme příští týden.

  1. Citizen 37 // 37 %
  2. Andrej Rybecký // 14 %
  3. The Breakrolls // 14 %
  4. The Shookies // 13 %
  5. Plum Dumpligs // 7 %
  6. New Sound Orchestra // 5 %
  7. Ptakustik // 4 %
  8. Petr Langr // 4 %
  9. Hash // 3 %

Vyhlášení soutěže: kteří hlasující fanoušci vyhráli vstupenky?

Kteří fanoušci se vydají na JamRock nebo si užijí parádní festivalovou pohodu na dalších čtyřech festivalech zapojených do projektu ČISTÝ FESTIVAL? Tedy na těch akcích, kde můžete třídit odpady. Celkem 12 vstupenek na 5 čistých festivalů věnoval do soutěže portál Samosebou.cz, kde si užijete spoustu recyklované zábavy.

JamRock 2 vstupenky
Adela Tokošová

JamRock 2 vstupenky
Štěpán Kříž

Pekelný ostrov 2 vstupenky
Lucie Kratochvílová

Zámostí 2 vstupenky
Romana Němcová

Vysmáté léto 2 vstupenky
Michaela Formánková

Beats for Love 2 vstupenky
Radim Winiarski

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly