REC.stage: druhá šance pro 9 kapel, druhá šance pro fanoušky vyhrát vstupenky!

Je tady druhé finálové hlasování! Přichází druhá šance k REC.yklaci na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava, Benátská, Sázavafest a Sweetsen fest! Pro 9 kapel je to příležitost získat tři poslední místa na unikátní buskingové scéně REC.stage! Pro hlasující fanoušky máme připraveno 64 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady.

Moment překvapení mimořádně vyhlášeného druhého kola přihlášek si nenechalo ujít celkem 315 kapel. Až do včerejšího poledne jsme postupně poslouchali zaslaná videa. Jejich úroveň byla znovu vysoká a výběr šesti interpretů, kteří v hlasování fanoušků doplní finalisty prvního kola z 4. – 6. místa, byl opět složitý. Tentokrát jsme se rozhodli pro žánrově různorodější výběr. Sami jsme zvědaví, jak budete hlasovat pro tyto interprety a kapely:

Jak hlasovat a vyhrát vstupenky?

Finálové hlasování bude spuštěno na www.cistyfestival.cz/recstage přesně o půlnoci z úterý na středu 24. května. Každý fanoušek má příležitost hlasovat denně pro 1 – 3 kapely. Hlasování bude ukončeno ve středu 31. května v poledne. Tři kapely s nejvyšším počtem hlasů si rozdělí celkem devět programových míst na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava, Benátská, Sázavafest a Sweetsen fest. Zároveň také doplní výherce z prvního finále Snap Call, Ptakustik a Ajdontker, ale také celou řadu dalších skvělých českých kapel a interpretů, se kterými máme na REC.stage dohodnuty tajné koncerty.

Co získají hlasující fanoušci?

Pro hlasující fanoušky máme připraveno celkem 64 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady. Celkem 32 hlasujících fanoušků si rozdělí vstupenky na festivaly Zámostí, JamRock, Letnice, Vysmáté léto, Přeštěnice Musicfest, Jatka fest, Fingers Up, Rock for People, Beats for Love, Colours of Ostrava, Benátská, Sázavafest, Chodrockfest, Brod 1995, On the Road a Mariánské léto Brno. Také tentokrát si každý soutěžící může v hlasovacím formuláři vybrat, na jaký festival chce vyhrát dvě vstupenky. A opět platí, že každý den hlasování zvyšuje šanci na výhru v soutěži.


15. – 21. května

Vyplňte jednoduchý formulář na www.cistyfestival.cz a vložte odkaz na své video


22. – 23. května

Proběhne výběr 6 interpretů, ke kterým budou dodání 3 poražení finalisté z 1. kola


24. – 31. května

Budou fanoušci denně hlasovat pro 3 z 9 finalistů na www.cistyfestival.cz


31. května ve 12:00

skončí hlasování a 3 nejlepší kapely v hlasování získají možnost jet na turné

Věděli jste, že ČISTÝ FESTIVAL letos proběhne s podporou Samosebou.cz už podesáté? Přihlašovací formulář na REC.stage a více informací najdete na Facebooku Čistý festival a www.cistyfestival.cz