REC.stage: Hledáme 9 statečných na RECyklaci!

Máte kapelu a odvahu vydat se na pět velkých čistých festivalů, které třídí odpady? Nebojíte se postavit festivalovému publiku na Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafestu, Benátské a Sweetsen festu? Dokážete zahrát na recyklovaný hudební nástroj? Tak se přihlaste na REC.stage a získejte možnost jet na letní recyklované festivalové turné!

Postavit se na unikátní buskingovou scénu REC.stage bude chtít letos opravdu více dovedností než jen hrát na obvyklé hudební nástroje. Každá kapela bude totiž muset použít alespoň jeden z připravených hudebních nástrojů vyrobený z recyklovaných odpadů. Pokud si myslíte, že zvládnete tuto výzvu, HLASTE SE ZDE až do poledne 21. dubna.

V minulém roce usilovalo o účast na REC.stage téměř 2 400 kapel! A to je pro nás velký závazek. Výběr devíti nejlepších finalistů proto provedou ti nejpovolanější v redakci časopisu Headliner a Bandzone. Od 1. května pak budou rozhodovat už pouze fanoušci. Z devíti statečných vyberou v online hlasování tři interprety, kteří získají od Samosebou.cz kontrakt a možnost jet turné na největší české open-air festivaly! Unikátní buskingová REC.stage se letos objeví na Colours of Ostrava, Rock for People, Sázavafestu, Benátské a Sweetsen festu.

V minulém roce uspěli v hlasování fanoušků Cocaine Party, Pekař a Thom Artway. To, že měli hlasující fanoušci čistých festivalů dobrý vkus, se později potvrdilo v anketě Slavík a cenách české hudební akademie Anděl. Poslední dva jmenovaní byli nominováni jako objev roku 2016.


10. – 21. dubna

Vyplň jednoduchý formulář a vlož odkaz na své autorské video


22. – 30. dubna

Proběhne výběr 9 finalistů


1. – 7. května

Budou fanoušci denně hlasovat pro 3 z 9 finalistů


7. května

Ve 12:00 skončí hlasování a 3 nejlepší kapely v hlasování získají kontrakt a možnost jet na turné

Věděli jste, že ČISTÝ FESTIVAL letos proběhne s podporou Samosebou.cz už podesáté? Přihlašovací formulář na REC.stage a více informací najdete na Facebooku Čistý festival a www.cistyfestival.cz