REC.stage: předveďte show na festivalech!

Prvního dubna 2018 se spustí možnost přihlášek na REC.stage. V průběhu dubna budeme hledat celkem devět interpretů, které společně s našimi mediálními partnery a pořadateli festivalů recyklujeme na hudební objevy.

V uplynulých dvou letech si REC.stage získala renomé především proto, že představila skutečné české hudební objevy. Mezi nimi nechyběli Pokáč, Thom Artway, David Stypka s Bandjeez nebo Pekař. Také letos je náš záměr jasný. Z přihlášek zaslaných v dubnu vybereme devět zajímavých interpretů, ze kterých fanoušci následně v květnu vyberou ty nejlepší. Pro trojici s největším počtem hlasů máme připraven finanční kontrakt a turné po 4 velkých českých festivalech, pro ostatní pak možnost obsadit některé festivalové programové sloty.

Jak proběhne přihlašování? Podobně jako v minulých letech je podmínkou vyplnit jednoduchý formulář a společně s tím zaslat videoklip. Z přijatých přihlášek si zapojené hudební festivaly a mediální partneři vyberou vždy jednu kapelu, které budou ambasadorem a budou ji podporovat při hlasování fanoušků. Na 17. května navíc chystáme ve spolupráci s Bandzone.cz společný koncert devítky vybraných kapel v Jack Daniel’s Musician Factory v Praze, kde se představí jak svým fanouškům, tak hudebním kritikům. Právě ti budou moci vznést ke každé show připomínky a připravit tak kapely na hraní na hudebních festivalech.

Sledujte náš web a Facebook a nenechte si ujít možnost vyrazit v létě na hudební festivaly jako součást show!