Rock for People přivítá scénu REC.stage. Přihlaste se na ni právě teď!

Chcete mít vlastní show na festivalu v Hradci Králové? Přihlaste se do poledne 10. června na www.cistyfestival.cz a získejte možnost odehrát koncert na unikátní scéně REC.stage!

Jak se dostat se svou show na REC.stage?

Zájemci o vystoupení na REC.stage se mohou hlásit na stránkách www.cistyfestival.cz od 27. května do 10. června v poledne. V přihlášce je nutné vyplnit potřebné údaje a vložit odkaz na video, které prezentuje vlastní tvorbu. Následně bude odbornou skupinou v čele s pořadatelem festivalu a produkcí projektu Čistý festival vybráno devět interpretů, kteří postoupí do hlasování fanoušků. V tom bude možné v příštím týdnu hlasovat na webu www.cistyfestival.cz. Čtyři interpreti s nejvyšším počtem hlasů odehrají koncert na REC.stage v Hradci Králové a připojí se tak k headlinerům scény.

Co získají čtyři vítězní účinkující na REC.stage?

Čtyři interpreti s nejvyšším počtem hlasů získají celofestivalové akreditace a programový prostor k vystoupení na REC.stage. Účinkující budou mít během show na REC.stage plně k dispozici kompletní profi nástrojovou, zvukovou a světelnou aparaturu ovládanou profesionálními techniky. Součástí scény budou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show tedy může být obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z Rock for People odvezou kvalitní audio a video záznam.

Co je REC.stage?

REC.stage je programová scéna, která se objeví na osmi festivalech zařazených do projektu ČISTÝ FESTIVAL, tedy těch, které s podporou Samosebou.cz třídí a recyklují odpady. V roce 2016 bude scéna kromě Rock for People součástí festivalů Colours of Ostrava, Přeštěnie Musicfest, Pekelný ostrov, Benátská, Sázavafest, Mariánské léto a JamRock. REC.stage svým interiérem připomene newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom budou v bezprostředním kontaktu s učinkujícími. Dramaturgie není nijak limitována, proto se interpreti nemusí hlásit jen s hudebními vystoupeními. Každá show ale musí mít přívlastek „recyklovaná“.

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly