Rozhodněte, kdo zahraje na Colours of Ostrava!

V rámci projektu ČISTÝ FESTIVAL po českých festivalech putuje REC.STAGE. Kterých devět kapel bude do 1. července usilovat o vaše hlasy a poslední čtyři místa na REC.stage na Colours of Ostrava? Kdo doplní headlinery Thom Artway a Cocaine Party?

Jak se dostat se svou show na REC.stage?

Přes pět set interpretů se tento týden ucházelo o čtyři místa na nové unikátní scéně REC.stage na Colours of Ostrava. Právě dnes oznamujeme devítku finalistů, ze kterých budou fanoušci v hlasování od 27. června do 1. července vybírat čtyři vítězné interprety. Ti získají programové místo na REC.stage na Colours of Ostrava. Hlasování proběhne na www.cistyfestival.cz, pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Colours of Ostrava a další české čisté festivaly. Ve finálovém hlasování budou o vaše hlasy usilovat:

  1. Artmosphere
  2. Celardor
  3. Donaha
  4. ElevenHill
  5. FiHa
  6. No Brake
  7. Pub Animals
  8. Thoola
  9. Y?

Colours of Ostrava s atmosférou New Yorku

REC.stage je programová scéna, která letos cestuje po osmi festivalech zařazených do projektu Čistý festival, tedy těch, které třídí a recyklují odpady. V roce 2016 je scéna kromě Colours of Ostrava součástí festivalů Rock for People, Benátská, Sázavafest, Pekelný ostrov a Mariánské léto, úspěšnou premiéru v červnu zažila na JamRocku a v Přeštěnicích!

REC.stage svým interiérem připomíná newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom jsou v bezprostředním kontaktu s účinkujícími. Součástí jsou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show je obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z festivalů odvážejí „suvenýr“ v podobě kvalitního video a audiozáznamu.

Pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Colours of Ostrava a další čisté festivaly

Devítka interpretů je blízko koncertu na Colours of Ostrava. O tom, kteří tři umělci získají smluvní kontrakt na vystoupení na REC.stage, rozhodnou fanoušci na webu www.cistyfestival.cz. Hlasovat je možné od 20. června do poledne 1. července, jedna osoba může každý den odeslat jeden hlas. Každý si navíc při hlasování může vybrat festival, na který chce vyhrát vstupenky. Díky zábavnému portálu Samosebou.cz se hraje celkem o 8 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady (2x Colours of Ostrava, 2x Vysočina fest, 2x Benátská, 2x Chodrockfest).

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly