Rozhodněte, kdo zahraje na Mariánském létě a vyhrajte vstupenky!

V rámci projektu ČISTÝ FESTIVAL po českých festivalech putuje REC.STAGE. Kterých devět kapel od dneška usiluje o vaše hlasy a poslední dvě místa na REC.stage na Mariánském létě? Kdo doplní headlinera Thoma Artwaye?

Téměř tři sta interpretů se poslední dva týdny ucházelo o dvě místa na unikátní buskingové scéně REC.stage na Mariánském létě v Brně. Právě dnes oznamujeme devítku finalistů, ze kterých budou fanoušci v hlasování od 15. do 19. srpna vybírat dva vítězné interprety. Ti získají programové místo na REC.stage na Mariánském létě. Hlasování proběhne na https://www.cistyfestival.cz/recstage, pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Mariánské léto a další české čisté festivaly. Ve finálovém hlasování budou o vaše hlasy usilovat:

  • Chris Ellys
  • De ImperfAction
  • Hope Red
  • Iszek Baraque
  • Pajoche
  • Trochumoc
  • V3Ska
  • Vladivojsko
  • Vysoké Napětí

Mariánské léto s recyklovanou atmosférou New Yorku

REC.stage je programová scéna, která letos cestuje po osmi festivalech zařazených do projektu Čistý festival, tedy těch, které třídí a recyklují odpady. V roce 2016 byla scéna součástí festivalů Colours of Ostrava, Rock for People, Benátská, Sázavafest, Pekelný ostrov, JamRock a Přeštěnice. Na Mariánském létě svoji pouť pro tento rok zakončí.

REC.stage svým interiérem připomíná newyorskou ulici a vystupující interprety stylizuje do pozice pouličních umělců. Diváci přitom jsou v bezprostředním kontaktu s účinkujícími. Součástí jsou kromě kompletního technického vybavení také kamery. Každá show je obrazově a zvukově zaznamenána. Vystupující interpreti si tak z festivalů odvážejí „suvenýr“ v podobě kvalitního video a audiozáznamu.

Pro hlasující fanoušky jsou připraveny vstupenky na Mariánské léto a další čisté festivaly

Devítka interpretů je blízko koncertu na Mariánském létě. O tom, kteří dva umělci získají smluvní kontrakt na vystoupení na REC.stage, rozhodnou fanoušci na webu www.cistyfestival.cz. Hlasovat je možné od 15. srpna do pátečního poledne 19. srpna, jedna osoba může každý den odeslat jeden hlas. Každý si navíc při hlasování může vybrat festival, na který chce vyhrát vstupenky. Díky zábavnému portálu Samosebou.cz se hraje celkem o 8 vstupenek na čisté festivaly, které třídí odpady (2x Mariánské léto, 2x Rock for Churchill, 2x On the Road, 2x znovu On the Road).

TIP: připojte se na Facebook ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly