Soutěž: Kdo vyhrál vstupenky na srpnové festivaly?

Dva týdny jste mohli klikat na správnou odpověď na našem webu a soutěžit tak o šestnáct vstupenek na srpnové čisté festivaly. Dnes v poledne jsme soutěž ukončili a vylosovali výherce. Kdo vyhrál?

{col6}

2 vstupenky na Sázavafest vyhrávají

Iveta Stejskalová z Třebíče
Marcel Velešík z Lipníka nad Bečvou
Adéla Zwyrtková z Prahy

2 vstupenky na Chodrockfest vyhrávají

Lukáš Balek z Plzně
Linda Látková z Domažlic
Jan Cestr z Malých Žernosek

2 vstupenky na Mariánské léto vyhrává

Dana Kalábková z Brna

2 vstupenky na On the Road vyhrává

Denisa Urbášková z Lanškrouna

VŠEM GRATULUJEME!

A co čeká na výherce a návštěvníky srpnových čistých festivalů?

Na Sázavafestu se můžete těšit například na krásné prostředí lesoparku zámku ve Světlé nad Sázavou. Při procházce narazíte na spoustu barevných košů na třídění odpadu a také na šest scén. Z těch vám zahrají třeba němečtí Alphaville, z britských ostrovů pak dorazí Kosheen. Doprovodný program zpestří autorským čtením Michal Viewegh nebo show Na Stojáka v čele s Lukášem Pavláskem.

Chodrockfest sází na domácí rockové kapely. Pokud si rádi zazpíváte s Davidem Kollerem a Mňágou a Žďorp, nebo jsou vaší krevní skupinou tvrdší party Škwor, Harlej nebo Katapult, je domažlický fesťák přesně trefou do černého.

Mariánské léto je nový festival, který pochází z produkce pořadatelů JamRocku. To samo o sobě vypovídá o kvalitní zábavě. Připravený program pak příslib skvělého mejdanu jen potvrzuje. Žánrový průřez českou a slovenskou hudební scénou obstarají v Brně Tatabojs, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Jana Kirschner, Horkýže Slíže nebo Vypsaná fixa.

Suprovní program pro omezený počet zhruba dvou tisíc návštěvníků denně slibuje festival On the Road. Domácí pořadatelé z Vypsané fixy zvou letos do Lázní Bohdaneč sestavu interpretů v čele s Lenkou Dusilovou, Sto zvířat, Skyline nebo zajímavým hudebním zjevem s názvem Mucha.

{/col}

{col6}

{/col}