SOUTĚŽ o hodinu Michala Hrůzy na Benátské a 24 vstupenek

Dvacet čtyři vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY, ale hlavně čtyři místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na festivalu Benátská a skvělé kytary Cort Earth. Tak přesně o to můžete s ČISTÝM FESTIVALEM hrát až do 12. července! Stačí odpovědět na jednoduchou otázku v našem kvízu a pak jen čekat, jestli se vám ozveme s hláškou: vyhráváte!

{col6}

Čistý festival se letos hodil do nového hávu a nová je také podoba našich soutěží. Už nemusíte psát soutěžní e-maily jako v minulých letech. Stačí kliknout na správnou odpověď na naší homepage a je hotovo. Pak stačí jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí.

V polovině července oznámíme dva výherce, kteří získají čtyři místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Benátské. Ta proběhne v sobotu 25. července od 18 hodin v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL ve Vesci u Liberce. Výherci navíc dostanou od Michala přímo na Benátské skvělou kytaru Cort Earth, ale také zbrusu nový recyklovaný Zpěvník Hrůzy. Ten je vyrobený z papíru vytříděného na čistých festivalech. Dále máme pro výherce připraveno designové trsátko z limitované edice vyrobené z recyklovaných festivalových plastů. Výherci si mohou s sebou navíc vzít jednoho kámoše nebo kámošku. Pro ty máme taky připraven lístky na Benátskou a voucher na vstup do kytarové školy. Navíc: pro prvního vylosovaného máme navíc Voucher ČESKÝCH DRAH v hodnotě 500 korun, díky kterému se dostane na festival vlakem se slevou nebo úplně zadarmo!

V červenci a srpnu se můžete vydat na další Čisté festivaly, které třídí odpady. A my pro vás na ně máme vstupenky. Dvanáct výherců získá celkem 24 lístků:

  • 3 x 2 na Sázavafest
  • 3 x 2 na Chodrockfest
  • 3 x 2 na Mariánské léto
  • 3 x 2 na On the Road

Všechny tyto festivaly budou s ČISTÝM FESTIVALEM třídit odpady. A také přivítají domácí hudební špičku, ale také spoustu zahraničních hvězd. Takže pokud si chcete zpestřit léto festivalovou pohodou, tak klikněte na správnou odpověď pod článkem a my vám budeme držet palce!

{/col}

{col6}

Michal Hrůza bude učit na Benátské!

{/col}