SOUTĚŽ o hodinu Michala Hrůzy na Colours a 24 vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY

Dvacet čtyři vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY, ale hlavně čtyři místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Colours of Ostrava a skvělé kytary Cort Earth. Tak přesně o to můžete s ČISTÝM FESTIVALEM hrát až do 28. června!

{col6}

Čistý festival se letos hodil do nového hávu a nová je také podoba našich soutěží. Už nemusíte psát soutěžní e-maily jako v minulých letech. Stačí kliknout na správnou odpověď na naší homepage a je hotovo. Pak stačí jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí.

Na konci června oznámíme dva výherce, kteří získají čtyři místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Colours of Ostrava. Ta proběhne v pátek 17. července od 17 hodin v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL v Dolní oblasti Vítkovic. Výherci navíc dostanou od Michala přímo na Colours of Ostrava skvělou kytaru Cort Earth, ale také zbrusu nový recyklovaný Zpěvník Hrůzy. Ten je vyrobený z papíru vytříděného na čistých festivalech. Dále máme pro výherce připraveno designové trsátko z limitované edice vyrobené z recyklovaných festivalových plastů. Výherci si mohou s sebou navíc vzít jednoho kámoše nebo kámošku. Pro ty máme taky připraven lístky na Colours a voucher na vstup do kytarové školy.

V červnu a červenci se můžete vydat na další Čisté festivaly, které třídí odpady. A my pro vás na ně máme vstupenky. Dvanáct výherců získá celkem 24 lístků:

  • 3 x 2 na Rock for People Europe v Plzni
  • 3 x 2 na Vysočina fest v Jihlavě
  • 3 x 2 na Rockfest Vysmáté léto v Kadani
  • 3 x 2 na Fingers Up v Mohelnici

Všechny tyto festivaly budou s ČISTÝM FESTIVALEM třídit odpady. A také přivítají domácí hudební špičku, ale také spoustu zahraničních hvězd. Například na Colours of Ostrava nebo na Fingers Up se můžete těšit na hodně nabitý nehudební program. Vedle toho takový Rock for People v Plzni sází na představení interpretů výhradně z evropských zemí. Jak jste se mohli dočíst v našich článcích během celého jara, nový brácha hradeckého RfP přivítá například Guano Apes nebo Parov Stelar. Pokud jste příznivci české a slovenské klasiky, která nikdy neomrzí, pak se rozhodně rádi vydáte do Kadaně na Rockfest nebo do Jihlavy na Vysočina fest. Takže jestli si chcete zpestřit léto festivalovou pohodou, tak klikněte na správnou odpověď a my vám budeme držet palce!

{/col}

{col6}

Michal Hrůza bude učit na Colours of Ostrava

{/col}