SOUTĚŽ o vstupenky na srpnové čisté festivaly

Šestnáct vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY, které třídí odpady. Tak přesně o to můžete s ČISTÝM FESTIVALEM hrát až do poledne 22. července! Chcete se v srpnu vydat na Sázavafest, Mariánské léto, On the Road a Chodrockfest? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku v našem kvízu a pak jen čekat, jestli se vám ozveme s hláškou: vyhráváte!

{col6}

Čistý festival se letos hodil do nového hávu a nová je také podoba našich soutěží. Už nemusíte psát soutěžní e-maily jako v minulých letech. Stačí kliknout na správnou odpověď na naší homepage a je hotovo. Pak stačí jen čekat, jestli se na vás usměje štěstí. 22. července po poledni totiž oznámíme osm výherců, kteří se v srpnu vydají na čtyři skvělé fesťáky. Vylosovaní výherci si rozdělí celkem 16 lupenů:

3 x 2 vstupenky na Sázavafest
3 x 2 vstupenky na Chodrockfest
1 x 2 vstupenky na Mariánské léto
1 x 2 vstupenky na On the Road

Co čeká návštěvníky srpnových čistých festivalů?

Na Sázavafestu se můžete těšit například na krásné prostředí lesoparku zámku ve Světlé nad Sázavou. Při procházce narazíte na spoustu barevných košů na třídění odpadu a také na šest scén. Z těch vám zahrají třeba němečtí Alphaville, z britských ostrovů pak dorazí Kosheen. Doprovodný program zpestří autorským čtením Michal Viewegh nebo show Na Stojáka v čele s Lukášem Pavláskem.

Chodrockfest sází na domácí rockové kapely. Pokud si rádi zazpíváte s Davidem Kollerem a Mňágou a Žďorp, nebo jsou vaší krevní skupinou tvrdší party Škwor, Harlej nebo Katapult, je domažlický fesťák přesně trefou do černého.

Mariánské léto je nový festival, který pochází z produkce pořadatelů JamRocku. To samo o sobě vypovídá o kvalitní zábavě. Připravený program pak příslib skvělého mejdanu jen potvrzuje. Žánrový průřez českou a slovenskou hudební scénou obstarají v Brně Tatabojs, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Jana Kirschner, Horkýže Slíže nebo Vypsaná fixa.

Suprovní program pro omezený počet zhruba dvou tisíc návštěvníků denně slibuje festival On the Road. Domácí pořadatelé z Vypsané fixy zvou letos do Lázní Bohdaneč sestavu interpretů v čele s Lenkou Dusilovou, Sto zvířat, Skyline nebo zajímavým hudebním zjevem s názvem Mucha.

{/col}

{col6}

{/col}