Top foto: Připomeňte si společně s námi vypečené festivalové léto

Festivalová sezona už definitivně skončila a s ní také letošní léto. My bychom se však rádi společně s vámi ještě naposled vrátili do horkých dní plných muziky. Vybrali jsme pro vás pět nejlepších snímků, které na letních festivalech pořídil náš fotograf David Volný.

{col6}

TOP FOTO 1 – ROCK FOR PEOPLE HRADEC KRÁLOVÉ

Jeden z prvních čistých festivalů se nesl ve znamení slunečných dní a nikdy nekončících nocí. Pořadatelé festivalu v čele s Petrem Fořtem se rozhodli jednu takovou noc strávit u táboráku hraním na kytary z naši chilloutové zóny. A že to byl povedený večer!

TOP FOTO 2 – ROCK FOR PEOPLE HRADEC KRÁLOVÉ

Hned druhý den po zpívání u táboráku přišla na řadu další jedinečná událost. Svou premiéru si v Hradci Králové vystřihla Recyklovaná kytarová škola Michala Hrůzy. Všichni přítomní byli neskutečně natěšeni, my popravdě neskutečně nervózní. Nakonec vše dopadlo na výbornou, zpívalo se z plných plic, všude spousta úsměvů a radosti a Michal pomalu nestíhal rozdávat podpisy.

TOP FOTO 3 – ROCK FOR PEOPLE EUROPE

O měsíc později jsme opět vyrazili na Rock for People. Tentokrát do Plzně, kde se představili muzikanti ze všech koutů Evropy. To už teploměry díky tropickým vedrům doslova praskaly. Neodmyslitelnou součástí festivalového areálu DEPO tak byly sprchy, vodní rozprašovače a hasičská děla, která nás všechny patřičně zchladila a nakopla k pokračující zábavě.

TOP FOTO 4 – COLOURS OF OSTRAVA

Na Colours of Ostrava se tropické klima dostavilo v největší parádě. O to více všichni hleděli, když na fesťák dorazili i příslušníci hvězdných válek v bezesporu náročných uniformách. Fotograf David Volný byl ve správný čas na správném místě a tak se mu podařilo zachytit Darth Vadera s jeho osobním strážcem sotva chvíli po tom, co prošli hlavním vstupem do areálu.

TOP FOTO 5 – FINGERS UP

A konečně symbol letošních čistých festivalů. Tahle momentka vznikla v Mohelnici, na cool fesťáku Fingers Up. Nejen zde, ale i na dalších devatenácti letních akcích jsme vás za poctivé třídění odpadů odměňovali zelenou vychytávkou. Bylo to opravdu krásné, zažili jsme spoustu neopakovatelných zážitků a hlavně, mělo a má to smysl! Tak ahoj opět za rok na čistých festivalech 2016!

{/col}

{col6}

{/col}