V Přeštěnicích zahrají všichni přihlášení na REC.stage!

Tak to je velké! S pořadatelem Přeštěnice OpenAir Musicfest se nám podařilo dohodnout, že na festivalové REC.stage vystoupí všichni interpreti, kteří nám v tomto týdnu zaslali přihlášku přes formulář na našem webu! Každý tak získá akreditaci a vydá se na konci června na unikátní festival uprostřed louky na kraji lesa.

Kromě headlinerů Thoma Artwaye a Cocaine Party se návštěvníci festivalu v Přeštěnicích mohou těšit na nabitý program, kdy se v buskingovém duchu představí celá řada zajímavých kapel, kytaristů a buskerů. Časový line-up nebude striktně daný a bude jen na produkci scény, jak se rozhodne jednotlivé kapely zařadit do půlhodinových bloků. Podmínka vystoupení je jediná. Interpreti musí zahrát recyklovanou show výhradně na připravenou aparaturu.

Slibujeme si od tohoto kroku především velký zážitek jak pro účinkující, tak pro diváky. Očekáváme, že se muzikanti spojí, proběhnou jam session a do koncertů se zapojí návštěvníci festivalu. Scéna totiž není nijak oplocená a je kontaktní. Na pódiu budou kromě klasických bicích a kytar připraveny zpěvové mikrofony, ale také různé perkuse jako djembe, tamburíny, maracas a podobně. Zahrát si s kapelami proto může každý, kdo má jen trochu smyslu pro rytmus.

Všechny kapely, které se přihlásily od pondělní půlnoci do pátečního poledne, mohou v nejbližší době očekávat e-mail s bližšími informacemi.

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly