Váš hit letošních čistých festivalů? Zelený recyklovaný kelímek!

Když zmíníme číslo 1 500 000, možná vůbec netušíte, o čem mluvíme. Co tedy znamená tato cifra? Je to množství vytříděných plastových půllitrů, kterého jste dosáhli v srpnu. A my jsme vám díky tomu mohli dopřát zbrusu novou odměnu!

{col6}

Naše tradiční recyklované dárky vás bezesporu baví. Přesto jsme si říkali, že byste si během osmé sezóny třídění odpadů na čistých festivalech zasloužili něco extra. Pozornost, která vás upřímně potěší a stane se vašim praktickým kamarádem nejen na festivalech, ale i po jejich skončení. Dlouho jsme uvažovali, co by to mohlo být. Když jsme pak opět procházeli neuvěřitelně vysoká čísla vámi vytříděného odpadu a došlo na položku plastových půllitrů, měli jsme jasno! Pokud zrovna nechováte dlaň svého milého protějšku, je to právě půllitrový kelímek, který nejčastěji zaměstnává vaše ruce. A tak jsme pro vás z použitých festivalových půllitrů vyrobili nový recyklovaný kelímek, ze kterého je opravdu radost usrkávat chlazené nápoje.

Za co můžete znovupoužitelný kelímek získat? Náš tým na festivalech nečeká na to, až přijdete za námi. Právě naopak. Vyrážíme za vámi do terénu, a jakmile vás přistihneme ve festivalovém areálu třídit odpad do jednoho z našich sběrných míst, neváháme vás obdarovat užitečným dárkem! Často nemůžete uvěřit, že je to tak snadné. Jen správně vytřídit jeden kus odpadu a odnést si za to tuto stylovou vychytávku. Můžete být klidní, opravdu je to tak! Stačí poctivě třídit, mít trochu štěstí na setkání s našim promo týmem a není co řešit.

V tuto chvíli máme za sebou devatenáct zastávek na čistých festivalech a mezi vámi už skončilo bezmála tři tisíce zelených recyklovaných kelímků. To je velká spousta radostných úsměvů, které potvrzují, že třídit odpad na čistých festivalech má opravdu smysl! Pokud se na vás ještě neusmálo štěstí, přijďte to zkusit na naši poslední zastávku. Už tento pátek zavítáme do Žatce, na Dočesnou 2015. Jak jinak, než vybaveni touto populární odměnou. Tak nezapomeňte, ať už je kelímek plný, upitý, či prázdný, je stále recyklovaný a stále váš!

{/col}

{col6}

{/col}