Vstupenky i kytary jsme už rozdali. Kytara je stále ve hře!

Pro jednoho z vás máme připravenu luxusní kytaru Cort Earth 100. Stačí třídit plasty a papíry. Kde? Zbývají poslední dva čisté festivaly! Vydejte se na On the Road do Lázní Bohdaneč nebo Dočesnou do Žatce a zkuste štěstí!

{col6}

Pokud vytřídíte více než deset kousků plastů, nebo papíru na stánku ČISTÝ FESTIVAL, dostanete stírací los. Po jeho setření získáte ihned fajnový dárek. Tím to ale nekončí! Pokud otočíte los na druhou stranu, tak zjistíte, že můžete vyhrát zbrusu novou kytaru. Jak na to? Stačí vyplnit pár potřebných informací a odevzdat los zpět našemu týmu. Možná se právě na vás usměje štěstí a vyhrajete v losování na konci léta skvělou kytaru Cort Earth 100, kterou jsme vybrali podle doporučení Michala Hrůzy!

Jedna z posledních soutěžních příležitostí na vás čeká už tento týden. Na pohodovém fesťáku On the Road v Lázních Bohdaneč. O festivalu jsme podrobněji psali už dříve v článku. Každopádně pro ty, co neradi čtou jen ve zkratce: v pátek a sobotu se tam na návštěvníky těší Vypsaná fixa, Lenka Dusilová, 100 zvířat, Tata Bojs a hlavně Čistý festival!

{/col}

{col6}

{/col}