Hledáme žáky do recyklované kytarové školy Michala Hrůzy

Škola v létě, to zní jako špatný vtip. Ovšem pouze do okamžiku, kdy je vyučujícím zpěvák Michal Hrůza, místem konání jsou letní festivaly a jedná se o kytarovou školu. Toto lákadlo čeká na návštěvníky festivalů, které jsou již osmým rokem zapojeny do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Jak se stát žákem této netradiční školy?

{col6}

Recyklovaná kytarová škola se uskuteční 5. června na Rock for People v Hradci Králové, dále 17. července na Colours of Ostrava a nakonec 24. července v areálu Vesec u Liberce, kde proběhne festival Benátská! Možnost zúčastnit se kytarové školy získají ti návštěvníci, které přistihne tým ČISTÝ FESTIVAL v areálech třídit odpady. Pro každého pak bude ve speciální chillout zóně připravena kytara a zpěvník. A samozřejmě také pan učitel Michal Hrůza, který bude vyučovat akordy hitů jako Bílá velryba nebo Budu ti vyprávět.

Během vyučovací hodiny na festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Benátská noc budou připraveny Michalovy zpěvníky vyrobené speciálně pro tuto příležitost na recyklovaném papíře. Z recyklovaných plastů budou také trsátka, která bude při své kytarové hodině používat a rozdávat Michal Hrůza. Právě plastů a papírů vytřídili návštěvníci ČISTÝCH FESTIVALŮ za osm let neuvěřitelných dvě stě dvacet tun. Recyklovaný tříděný odpad se nyní vrátí zpět na festivaly a lidé si s ním užijí zábavu.

Ptáte se, jak si zajistit místo v recyklované škole už teď? Fanoušci čistého festivalu dobře vědí, že každý rok probíhají na našem webu a Facebooku desítky soutěží o vstupenky a další skvělé ceny. A právě hodina v recyklované kytarové škole bude tím, o co letos budete v průběhu léta několikrát soutěžit. Jak říká Michal Hrůza: „Soutěže s čistým festivalem budou takovými přijímacími zkouškami do mojí recyklované školy. Odpovídat budete vždy na otázky, které souvisí s mojí hudbou. První soutěž probíhá již nyní v květnovém čísle magazínu ČD PRO VÁS a soutěžní otázka se věnuje titulní skladbě ze seriálu Vyprávěj.“

Pokud nemáte možnost sehnat časopis Českých drah, pak vězte, že první soutěž na našem webu vypukne přesně za týden, v pondělí 18. května. A kromě účasti v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People v Hradci Králové pro dvě osoby získá výherce skvělou kytaru Cort Earth a jeden z prvních výtisků Recyklovaného zpěvníku Hrůzy. Tyto ceny věnoval portál Samosebou.cz.

{/col}

{col6}


Michal Hrůza vyhlašuje přijímačky do své recyklované školy

{/col}