SOUTĚŽ: Vyhrajte místo ve škole Michala Hrůzy a vstupenky

Šestnáct vstupenek na ČISTÉ FESTIVALY, ale hlavně první místa v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People a luxusní kytary Cort Earth. Tak přesně o to můžete s ČISTÝM FESTIVALEM hrát až do konce května!

{col6}

Čistý festival se letos hodil do nového hávu a nová bude také podoba našich soutěží. Už nemusíte psát soutěžní e-maily jako v minulých letech. Stačí kliknout na správnou odpověď na naší homepage a je hotovo. A co za to? V první soutěži hrajeme o opravdu exkluzivní ceny.

V pondělí 1. června oznámíme dva výherce, kteří získají místo v recyklované kytarové škole Michala Hrůzy na Rock for People. Ta proběhne v pátek 5. června od 18 hodin v chillout zóně ČISTÝ FESTIVAL ve Festival Parku v Hradci Králové. Oba výherci navíc dostanou od Michala přímo na Rock for People skvělou kytaru Cort Earth, ale také zbrusu nový recyklovaný Zpěvník Hrůzy. Ten je vyrobený z papíru vytříděného na čistých festivalech. Dále máme pro výherce připraveno designové trsátko z limitované edice vyrobené z recyklovaných festivalových plastů. Navíc si každý výherce může s sebou vzít jednoho kámoše nebo kámošku. Pro ty máme taky připraven lístek na Rock for People a voucher na vstup do kytarové školy.

Jak by řekl teleshoppingový kouzelník Horst, tak to ještě pořád není vše, přátelé. Čistý festival, to není jen Rock for People a kytarová škola. V červnu se můžete vydat třeba na JamRock, Budišovské Letnice nebo na třebíčské Zámostí a přeštěnický Open Air Musicfest. Na všech festivalech na vás čeká hodně nabitý program a skvělá letní pohoda. Pokud se na vás usměje štěstí, tak vám pošleme jednu z šestnácti vstupenek na tyto čisté festivaly. To jsou totiž další ceny, které máme připraveny pro osm výherců aktuální soutěže na naší homepage. Takže klikněte na správnou odpověď a my vám budeme držet palce!

{/col}

{col6}

Osm výherců získá vstupenky
{/col}