Vyhrajte hodinu v recyklované škole Michala Hrůzy

Letošní léto bude ve znamení třídění odpadů a recyklace s Michalem Hrůzou. Ve spolupráci s portálem Samosebou.cz a Čistým festivalem vydává totiž Michal Hrůza recyklovaný zpěvník svých skladeb. Ten poslouží vedle kytar jako hlavní pomůcka recyklované kytarové školy, která proběhne na festivalech zapojených do projektu ČISTÝ FESTIVAL. Fanoušci mají nyní jedinečnou možnost ovlivnit, jaké skladby budou součástí zpěvníku.

{col6}

Právě v těchto dnech se dokončuje výběr skladeb, které budou součástí zpěvníku. „Výběr písní je nyní ještě velmi široký a my pomalu začínáme tápat nad tím, které do zpěvníku finálně zařadíme. Proto jsme se rozhodli dát prostor fanouškům. Právě ti si již spoustu let píšou o akordy a noty různých skladeb. Nyní budou mít možnost sami ovlivnit, které písně si budou v létě brnkat u ohýnku společně s novým zpěvníkem“, upřesnil Michal Hrůza.

Výsledná podoba zpěvníku nebude jen tak lecjaká. Bude totiž celý vyroben z recyklovaného papíru. Kromě toho vznikne také speciální edice trsátek vyrobených z recyklovaných plastů. Proč právě recyklovaných? Michal se tímto rozhodl podpořit náš projekt ČISTÝ FESTIVAL, který již osmým rokem umožňuje třídění odpadů na českých letních festivalech. Jeho smyslem je ukázat, že třídění na festivalech může přinášet více zábavy. A tak budou zpěvníky a trsátka vyrobeny právě z tříděných festivalových papírů a plastů.

Na čistých festivalech Rock for People, Colours of Ostrava a Benátská noc se pak můžete těšit na recyklovanou kytarovou školu s Michalem. Během jedné hodiny se naučíte několik skladeb z nového zpěvníku. Ptáte se, jak se stát žákem této školy? Buď se necháte přistihnout při třídění odpadů na jednom z těchto tří festivalů týmem projektu ČISTÝ FESTIVAL, nebo můžete zkusit štěstí v jedné ze soutěží. Ty budou probíhat od konce května na nové verzi stránek www.cistyfestival.cz.

SOUTĚŽ

Pokud si chcete zajistit místo v recyklované škole s Michalem už nyní, zapojte se od tohoto týdne do ankety na Facebooku Michala Hrůzy, ve které vybíráte skladby do recyklovaného zpěvníku. Dva výherci vylosovaní ze všech účastníků této ankety na Facebooku získají místo ve speciální verzi kytarové školy, která se uskuteční v živém vysílání televize Óčko v posledním květnovém týdnu. Kromě toho získají výherci z rukou Michala přímo ve vysílání první dva čerstvě pokřtěné výtisky recyklovaného zpěvníku a skvělé kytary Cort Earth, které věnoval portál Samosebou.cz.

{/col}

{col6}


Michal Hrůza spojuje své letní aktivity s ČISTÝM FESTIVALEM

{/col}