Výsledky hlasování a soutěže: Kdo se vydá na Benátskou?

Fanoušci devíti kapel hlasovali od pondělka až do pátečního poledne. Soutěžili o vstupenky a současně rozhodovali o tom, které čtyři kapely doplní program REC.stage a zahrají si na Benátské. Kdo získal nejvíce hlasů? Kdo se za dva týdny vydá do Liberce?

Show na naší buskingové scéně REC.stage, která putuje po čistých festivalech třídících odpady, předvedou Koneckonců, Clox, Viktora Chomiaka a Alright Now. Tito čtyři interpreti doplní headlinery Thom Artway a Pekaře a získají možnost zahrát si recyklované koncerty, během kterých budou v bezprostředním kontaktu s fanoušky. Co více, samotní fanoušci, kteří pro kapely hlasovali, mohou přímo během koncertů využít připravené hudební nástroje a zapojit se.

Celkem hlasovalo 3 280 fanoušků a výsledky jsou následující:

  1. Koneckonců // 22,07%
  2. Clox! // 18,78%
  3. Viktor Chomiak // 14,76%
  4. Alright Now // 12,20%
  5. Pell-Mell 59 // 11,95%
  6. The Parentals // 8,17%
  7. Xpand // 5,49%
  8. Naděje // 4,88%
  9. Gerry Jablonski Band // 1,71%

Návštěvníci Benátské! se na REC.stage mohou těšit na zajímavý recyklovaný program, který bude směsicí několika objevů české hudební scény a třeba také budoucích hvězd. Ti vystoupí v atraktivních časech po boku celé řady známých jmen, ale také např. Toma Jonese. Kromě netradičních show mohou úplně všichni návštěvníci festivalu zkusit busking a zahrát na připravenou nástrojovou aparaturu na REC.stage svůj vlastní koncert.

Program REC.stage na Benátské ZDE

Vyhlášení soutěže: kteří hlasující fanoušci vyhráli vstupenky?

Kteří fanoušci se vydají na Benátskou, Sázavafest, On the Road a Chodrockfest? Tedy na festivaly zapojené do projektu ČISTÝ FESTIVAL, kde můžete třídit odpady. Celkem 8 vstupenek na 4 čisté festivaly věnoval do soutěže portál Samosebou.cz, kde si užijete spoustu recyklované zábavy:

Benátská! 2 vstupenky
Dana Misíková

Sázavafest 2 vstupenky
Petr Mikulka

On the Road 2 vstupenky
Marek Bino

Chodrockfest 2 vstupenky
Lucie Vejvodová

TIP: připojte se na Facebook a Google+ ČISTÝ FESTIVAL ať vám neutečou termíny přihlášek a hlasování na jednotlivé festivaly