Vysočina Fest zve do Jihlavy na spoustu novinek

Že se Vysočina Fest letos premiérově zařadí mezi čisté festivaly, to už víte. A na jaké další vychytávky se kromě odměn za třídění odpadů můžete těšit? Pořadatelé připravili mraky novinek a my vám je rádi prozradíme.

{col6}

Pořadatelé Vysočina Festu se rozhodli od základu přestavět doprovodný program tak, aby potěšil co nejvíce zájemců. Ten, kdo bude v Jihlavě nebo na Vysočině celý týden, může navštívit stylový warm-up s názvem Fest na rozjezd. Od pondělí 6. července až do středy 8. červenece bude jihlavské Masarykovo náměstí hostit mladé hudební talenty, kteří se umístili na vrchních příčkách soutěže autorských kapel. Vrcholem Festu na rozjezd pak bude středeční jedinečné muzikálové představení Jesus Christ Superstar, kterého se zhostí sólisté Městského divadla Brno.

Další novinkou je umístění stanového městečka. Nocležníci letos najdou místo pro svůj stan opět v sousedství festivalového areálu Vysočina festu vedle amfiteátru a ušetří tak spoustu kroků. Velká změna se plánuje rovněž v benefit programu festivalu. Pořadatelé se zaměřili na kvalitu, různorodost a výši jednotlivých slev v rámci celého kraje Vysočina. Návštěvníci tak budou mít co dělat, aby vůbec z Vysočiny vytáhli paty, protože na ně čekají sportovní, kulturní a společenské události s výraznými slevami.

A nebyl by to Vysočina Fest, kdyby se opět nespojil s Nadací ČEZ a neposkytl návštěvníkům možnost přispět na dobrou věc prostřednictvím projektu Můj nový život. O co, že se jedná? V areálu na vás budou čekat speciálně upravená oranžová kola. Pak bude jen na vás, kolik zvládnete ušlapat a proměnit tak energii na potřebné finanční prostředky onkologicky nemocným dětem a jejich rodinám. Věříme, že vám to půjde skvěle!

Ještě aby ne, když vám k tomu šlapaní od čtvrtku 9. července po celé tři dny budou hrát interpreti jako Vojta Dyk s B-side bandem, Wanastowi vjecy, Ondřej Havelka a jeho melody makers, Michal Hrůza, či hip hopové stálice Kontrafakt, Prago Union a Moja reč. Takže vidíme se začátkem července v Jihlavě!

{/col}

{col6}

Vysočina fest v minulém roce

{/col}